Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36019585・Medený hámor 7, 97401 Banská Bystrica・Založené 1997
Obrat 2024
15 tis. €
−9,4 %Zisk 2024
−11 tis. €
−1,8 %Aktíva
103 tis. €
−8,2 %Vlastný kapitál
−25 tis. €
−77 %Zadlženosť
124,0 %
+12 ppHrubá marža
51,4 %
+11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-69,4 %
−7,6 ppZisk / výnosy
ROA
-10,4 %
−1,0 ppRentabilita aktív
ROE
43,4 %
−32 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,28
−21 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−10 tis. €
+1,4 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,3 %
−3,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−92 tis. €
−13 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-4,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 16 tis. € | 18 tis. € | 17 tis. € | 15 tis. € |
| Pridaná hodnota | 11 tis. € | 13 tis. € | 6 893 € | 7 924 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 16 tis. € | 18 tis. € | 17 tis. € | 15 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −5 339 € | −3 895 € | −11 tis. € | −11 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | — | — | — |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 118 tis. € | 121 tis. € | 112 tis. € | 103 tis. € |
| Neobežný majetok | 69 tis. € | 68 tis. € | 68 tis. € | 68 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 69 tis. € | 68 tis. € | 68 tis. € | 68 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 48 tis. € | 53 tis. € | 44 tis. € | 35 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 26 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 721 € | 5 430 € | 6 274 € | 5 995 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | — | — | — |
| Finančné účty | 44 tis. € | 47 tis. € | 38 tis. € | 3 113 € |
| Časové rozlíšenie | 74 € | — | — | — |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 118 tis. € | 121 tis. € | 112 tis. € | 103 tis. € |
| Vlastné imanie | 443 € | −3 452 € | −14 tis. € | −25 tis. € |
| Základné imanie | 6 772 € | 6 772 € | 6 772 € | 6 772 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 677 € | — | — | — |
| HV minulých rokov | −1 942 € | −7 281 € | −11 tis. € | −22 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −5 339 € | −3 895 € | −11 tis. € | −11 tis. € |
| Záväzky | 117 tis. € | 124 tis. € | 126 tis. € | 127 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 253 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 117 tis. € | 124 tis. € | 126 tis. € | 127 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | — | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa Tulská 71, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Tulská 61, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Tulská 34, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Tulská 23, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Tulská 71, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Tulská 61, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Tulská 71, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Tulská 34, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Tulská 23, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Tulská 61, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Tulská 34, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Tulská 23, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Tulská 23, Banská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.