Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36022900・Hucín 126, 04913 Hucín・Založené 1997
Obrat 2025
406 tis. €
+8,5 %Zisk 2025
24 tis. €
−0,5 %Aktíva
923 tis. €
+0,6 %Vlastný kapitál
355 tis. €
+6,8 %Zadlženosť
61,5 %
−2,2 ppHrubá marža
43,6 %
+0,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,9 %
−0,5 ppZisk / výnosy
ROA
2,6 %
Rentabilita aktív
ROE
6,7 %
−0,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,51
+4,5 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
30 tis. €
−2,0 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,3 %
−1,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
284 tis. €
+12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 314 tis. € | 411 tis. € | 374 tis. € | 406 tis. € |
| Pridaná hodnota | 114 tis. € | 153 tis. € | 162 tis. € | 177 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 315 tis. € | 411 tis. € | 375 tis. € | 406 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 278 € | 23 tis. € | 24 tis. € | 24 tis. € |
| Daň z príjmov | 6 289 € | 8 544 € | 6 976 € | 6 457 € |
| Daň z príjmov splatná | 6 289 € | 8 544 € | 6 976 € | 6 457 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 868 tis. € | 882 tis. € | 917 tis. € | 923 tis. € |
| Neobežný majetok | 32 tis. € | 33 tis. € | 85 tis. € | 75 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 32 tis. € | 33 tis. € | 85 tis. € | 75 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 835 tis. € | 848 tis. € | 830 tis. € | 846 tis. € |
| Zásoby | 339 € | 201 € | 156 € | 168 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 762 tis. € | 770 tis. € | 774 tis. € | 766 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 73 tis. € | 78 tis. € | 56 tis. € | 80 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 638 € | 1 808 € | 2 225 € | 1 978 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 868 tis. € | 882 tis. € | 917 tis. € | 923 tis. € |
| Vlastné imanie | 285 tis. € | 308 tis. € | 332 tis. € | 355 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 25 tis. € | 25 tis. € | 26 tis. € | 27 tis. € |
| HV minulých rokov | 250 tis. € | 254 tis. € | 276 tis. € | 297 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 278 € | 23 tis. € | 24 tis. € | 24 tis. € |
| Záväzky | 583 tis. € | 574 tis. € | 585 tis. € | 568 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 16 tis. € | 11 tis. € | 7 142 € | 2 875 € |
| Krátkodobé záväzky | 564 tis. € | 558 tis. € | 576 tis. € | 562 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 2 845 € | 3 965 € | 2 232 € | 3 278 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Hucín 126, Hucín, Slovenská republika
Adresa Hucín 126, Hucín, Slovenská republika
Adresa Hucín 126, Hucín, Slovenská republika
Adresa Hucín 126, Hucín, Slovenská republika
Adresa Hucín 126, Hucín, Slovenská republika
Adresa Hucín 126, Hucín, Slovenská republika
Adresa Hucín 126, Hucín, Slovenská republika
Adresa Hucín 126, Hucín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.