Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36026859・Zlatá ulička, 98401 Lučenec・Založené 1997
Obrat 2025
474 tis. €
−0,7 %Zisk 2025
−7 183 €
−671 %Aktíva
295 tis. €
+0,3 %Vlastný kapitál
19 tis. €
−27 %Zadlženosť
93,6 %
+2,5 ppHrubá marža
4,8 %
−0,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,5 %
−1,8 ppZisk / výnosy
ROA
-2,4 %
−2,9 ppRentabilita aktív
ROE
-37,7 %
−42 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,97
−2,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−5 263 €
−266 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-36,5 %
−97 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−9 669 €
−289 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 376 tis. € | 355 tis. € | 477 tis. € | 475 tis. € |
| Pridaná hodnota | 22 tis. € | 21 tis. € | 26 tis. € | 23 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 376 tis. € | 355 tis. € | 477 tis. € | 474 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 245 € | 899 € | 1 257 € | −7 183 € |
| Daň z príjmov | 587 € | 469 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 239 tis. € | 244 tis. € | 294 tis. € | 295 tis. € |
| Neobežný majetok | 8 326 € | 23 tis. € | 29 tis. € | 29 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 8 326 € | 23 tis. € | 29 tis. € | 29 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 231 tis. € | 221 tis. € | 266 tis. € | 267 tis. € |
| Zásoby | 172 tis. € | 183 tis. € | 159 tis. € | 158 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 11 tis. € | −10 tis. € | 15 tis. € | 22 tis. € |
| Finančné účty | 47 tis. € | 48 tis. € | 91 tis. € | 87 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 239 tis. € | 244 tis. € | 294 tis. € | 295 tis. € |
| Vlastné imanie | 24 tis. € | 25 tis. € | 26 tis. € | 19 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −11 tis. € | −10 tis. € | −9 231 € | −7 974 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 245 € | 899 € | 1 257 € | −7 183 € |
| Záväzky | 215 tis. € | 219 tis. € | 268 tis. € | 276 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 215 tis. € | 219 tis. € | 268 tis. € | 276 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa Lučenec 1154/6, 98401 Lučenec, Slovenská republika
Adresa Ulica Alexandra Wágnera 2516/28, 98401 Lučenec, Slovenská republika
Adresa F. Lehára 1154/6, 98401 Lučenec, Slovenská republika
Adresa Rúbansiko III/18, Lučenec, Slovenská republika
Adresa Adyho 28, Lučenec, Slovenská republika
Adresa Ulica F. Lehára 1154/6, 98401 Lučenec, Slovenská republika
Adresa Ulica Alexandra Wágnera 2516/28, 98401 Lučenec, Slovenská republika
Adresa F. Lehára 1154/6, 98401 Lučenec, Slovenská republika
Adresa Rúbansiko III/18, Lučenec, Slovenská republika
Adresa Adyho 28, Lučenec, Slovenská republika
Adresa Rúbansiko III/18, Lučenec, Slovenská republika
Adresa Adyho 28, Lučenec, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.