Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36027421・I. Lihoveckého 1871/7, 960 01 Zvolen・Založené 1997
Obrat 2025
7 961 €
−37 %Zisk 2025
−2 949 €
−272 %Aktíva
4 561 €
−38 %Vlastný kapitál
3 189 €
−48 %Zadlženosť
30,1 %
+13 ppHrubá marža
51,6 %
+2,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-37,0 %
−51 ppZisk / výnosy
ROA
-64,7 %
−88 ppRentabilita aktív
ROE
-92,5 %
−120 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,91
−43 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 609 €
−227 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-13,0 %
−30 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 633 €
−45 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
14,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 9 653 € | 13 tis. € | 8 589 € | 7 961 € |
| Pridaná hodnota | 6 218 € | 7 119 € | 4 234 € | 4 111 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 11 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € | 7 961 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 740 € | 547 € | 1 719 € | −2 949 € |
| Daň z príjmov | 17 € | 97 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 458 € | 5 500 € | 7 404 € | 4 561 € |
| Neobežný majetok | 798 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 798 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 660 € | 5 500 € | 7 404 € | 4 561 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 660 € | 5 500 € | 7 404 € | 4 561 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 458 € | 5 500 € | 7 404 € | 4 561 € |
| Vlastné imanie | 3 872 € | 4 420 € | 6 138 € | 3 189 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −4 171 € | −3 430 € | −2 884 € | −1 165 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 740 € | 547 € | 1 719 € | −2 949 € |
| Záväzky | 1 586 € | 1 080 € | 1 266 € | 1 372 € |
| Dlhodobé záväzky | 988 € | 386 € | 409 € | 444 € |
| Krátkodobé záväzky | 598 € | 694 € | 857 € | 928 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa I. Lihoveckého 1871/7, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Adresa T.Vansovej 29, Zvolen, Slovenská republika
Adresa T.Vansovej 8, Zvolen, Slovenská republika
Adresa I. Lihoveckého 1871/7, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Adresa T.Vansovej 29, Zvolen, Slovenská republika
Adresa T.Vansovej 8, Zvolen, Slovenská republika
Adresa T.Vansovej 29, Zvolen, Slovenská republika
Adresa T.Vansovej 8, Zvolen, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.