Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36031755・Agátová 6, 96212 Detva・Založené 1998
Obrat 2023
2,27 mil. €
+159 %Zisk 2023
88 tis. €
+1 136 %Aktíva
1,77 mil. €
+52 %Vlastný kapitál
97 tis. €
+940 %Zadlženosť
94,5 %
−4,7 ppHrubá marža
22,4 %
−10 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,9 %
+3,1 ppZisk / výnosy
ROA
5,0 %
+4,4 ppRentabilita aktív
ROE
90,4 %
+14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,47
−12 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
124 tis. €
+529 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
28,9 %
−35 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−468 tis. €
−30 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
50,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 305 tis. € | 475 tis. € | 641 tis. € | 1,69 mil. € |
| Pridaná hodnota | 138 tis. € | 161 tis. € | 211 tis. € | 378 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 364 tis. € | 665 tis. € | 875 tis. € | 2,27 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −628 € | 1 047 € | 7 114 € | 88 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 264 € | 78 € | 13 tis. € | 36 tis. € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 703 tis. € | 1,03 mil. € | 1,16 mil. € | 1,77 mil. € |
| Neobežný majetok | 514 tis. € | 596 tis. € | 756 tis. € | 1,35 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 514 tis. € | 596 tis. € | 756 tis. € | 1,35 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 4 136 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 189 tis. € | 436 tis. € | 406 tis. € | 413 tis. € |
| Zásoby | 149 tis. € | 219 tis. € | 219 tis. € | 28 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 50 € | 50 € | 50 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 39 tis. € | 159 tis. € | 135 tis. € | 202 tis. € |
| Finančné účty | 1 449 € | 58 tis. € | 52 tis. € | 183 tis. € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 703 tis. € | 1,03 mil. € | 1,16 mil. € | 1,77 mil. € |
| Vlastné imanie | 1 195 € | 2 242 € | 9 356 € | 97 tis. € |
| Základné imanie | 9 000 € | 9 000 € | 9 000 € | 9 000 € |
| HV minulých rokov | −7 177 € | −7 805 € | −6 758 € | 356 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −628 € | 1 047 € | 7 114 € | 88 tis. € |
| Záväzky | 702 tis. € | 1,03 mil. € | 1,15 mil. € | 1,67 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 251 tis. € | 375 tis. € | 758 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 634 tis. € | 697 tis. € | 767 tis. € | 881 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 14 tis. € | 5 071 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 6 068 € | 26 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 355 € | 3 054 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Jožka Rybára 3495/12, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Agátová 6, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Agátová 6, Detva, Slovenská republika
Adresa Agátová 6, Detva, Slovenská republika
Adresa Jožka Rybára 3495/12, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Jožka Rybára 3495/12, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Agátová 6, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Agátová 6, Detva, Slovenská republika
Adresa Agátová 6, Detva, Slovenská republika
Adresa Agátová 6, Detva, Slovenská republika
Adresa Agátová 6, Detva, Slovenská republika
Adresa Agátová 6, Detva, Slovenská republika
Adresa Agátová 6, Detva, Slovenská republika
Adresa Agátová 6, Detva, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.