Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36035742・Lom nad Rimavicou 37, 97653 Lom nad Rimavicou・Založené 1999
Obrat 2025
3 700 €
−81 %Zisk 2025
3 397 €
+57 %Aktíva
799 €
−92 %Vlastný kapitál
−7 556 €
+57 %Zadlženosť
1 045,7 %
+762 ppHrubá marža
100,0 %
+89 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
91,8 %
+81 ppZisk / výnosy
ROA
425,2 %
+403 ppRentabilita aktív
ROE
-45,0 %
−33 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,10
−73 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 397 €
+57 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−7 556 €
+57 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 7 900 € | 18 tis. € | 20 tis. € | 3 700 € |
| Pridaná hodnota | 4 671 € | 2 650 € | 2 166 € | 3 700 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 7 900 € | 18 tis. € | 20 tis. € | 3 700 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 161 € | −6 711 € | 2 166 € | 3 397 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 619 € | 7 802 € | 9 575 € | 799 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 619 € | 7 802 € | 9 575 € | 799 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 860 € | 1 465 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 2 759 € | 6 337 € | 9 575 € | 799 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 619 € | 7 802 € | 9 575 € | 799 € |
| Vlastné imanie | −13 tis. € | −20 tis. € | −18 tis. € | −7 556 € |
| Základné imanie | −6 972 € | −6 972 € | −6 972 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −7 228 € | −6 067 € | −13 tis. € | −12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 161 € | −6 711 € | 2 166 € | 3 397 € |
| Záväzky | 18 tis. € | 28 tis. € | 27 tis. € | 8 355 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 18 tis. € | 28 tis. € | 27 tis. € | 8 355 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Lom nad Rimavicou 39, Lom nad Rimavicou, Slovenská republika
Adresa Lom nad Rimavicou 39, 97653 Lom nad Rimavicou, Slovenská republika
Adresa Lom nad Rimavicou 39, Lom nad Rimavicou, Slovenská republika
Adresa Hriňová 1765/2, Hriňová, Slovenská republika
Adresa Hriňová 1766/7, Hriňová, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
UKG, spol. s r.o.
Lom nad Rimavicou 37, 97653 Lom nad Rimavicou
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.