Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36042986・Damborského 3, 94901 Nitra・Založené 2000
Obrat 2025
1,65 mil. €
+3,2 %Zisk 2025
43 tis. €
−46 %Aktíva
402 tis. €
−2,2 %Vlastný kapitál
243 tis. €
+15 %Zadlženosť
39,5 %
−9,2 ppHrubá marža
11,0 %
−1,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,6 %
−2,4 ppZisk / výnosy
ROA
10,8 %
−8,8 ppRentabilita aktív
ROE
17,8 %
−20 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,77
+26 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
57 tis. €
−45 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,3 %
+2,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
257 tis. €
+15 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,23 mil. € | 1,5 mil. € | 1,6 mil. € | 1,65 mil. € |
| Pridaná hodnota | 90 tis. € | 119 tis. € | 193 tis. € | 181 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,23 mil. € | 1,5 mil. € | 1,6 mil. € | 1,65 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 12 tis. € | 62 tis. € | 81 tis. € | 43 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 341 € | 5 395 € | 22 tis. € | 13 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 4 341 € | — | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 416 tis. € | 620 tis. € | 411 tis. € | 402 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 416 tis. € | 620 tis. € | 411 tis. € | 402 tis. € |
| Zásoby | 107 tis. € | 109 tis. € | 69 tis. € | 93 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 1 735 € | 763 € | 178 € | 178 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 180 tis. € | 216 tis. € | 191 tis. € | 185 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | — | — | — |
| Finančné účty | 127 tis. € | 294 tis. € | 152 tis. € | 124 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 416 tis. € | 620 tis. € | 411 tis. € | 402 tis. € |
| Vlastné imanie | 68 tis. € | 130 tis. € | 211 tis. € | 243 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | — | — | — |
| HV minulých rokov | 49 tis. € | 61 tis. € | 123 tis. € | 204 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 12 tis. € | 62 tis. € | 81 tis. € | 43 tis. € |
| Záväzky | 347 tis. € | 490 tis. € | 200 tis. € | 159 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 4 920 € | 5 330 € | 5 330 € | 5 843 € |
| Krátkodobé záväzky | 338 tis. € | 478 tis. € | 188 tis. € | 145 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | — | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 3 581 € | 6 897 € | 6 898 € | 7 530 € |
| Časové rozlíšenie | 930 € | — | — | — |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa U Synagogy, 4, 74601, Opava, Česká republika
Adresa Svätoplukovo 55, Svätoplukovo, Slovenská republika
Adresa K. Nagya 26/5, Komárno, Slovenská republika
Adresa Rybníčky 338, Otice, Česká republika
Adresa Rybníčky 338, Otice, Česká republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.