Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36043362・Royova 596/4A, 94901 Nitra・Založené 2000
Obrat 2021
123 tis. €
+115 %Zisk 2021
111 tis. €
+504 %Aktíva
191 tis. €
+259 %Vlastný kapitál
136 tis. €
+623 %Zadlženosť
28,6 %
−36 ppHrubá marža
90,2 %
+52 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
90,0 %
+58 ppZisk / výnosy
ROA
58,1 %
+24 ppRentabilita aktív
ROE
81,3 %
−16 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,50
+126 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
111 tis. €
+414 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
−15 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
136 tis. €
+623 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-18,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 186 tis. € | 171 tis. € | 57 tis. € | 123 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 494 € | 648 € | 22 tis. € | 111 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 188 tis. € | 171 tis. € | 57 tis. € | 123 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −113 € | 512 € | 18 tis. € | 111 tis. € |
| Daň z príjmov | 217 € | 136 € | 3 235 € | 0 € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 19 tis. € | 16 tis. € | 53 tis. € | 191 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 19 tis. € | 16 tis. € | 53 tis. € | 191 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 32 tis. € | 0 € | 35 tis. € | 127 tis. € |
| Finančné účty | −13 tis. € | 16 tis. € | 18 tis. € | 64 tis. € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 19 tis. € | 16 tis. € | 53 tis. € | 191 tis. € |
| Vlastné imanie | −8 143 € | 512 € | 19 tis. € | 136 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 0 € | 0 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −15 tis. € | 0 € | 512 € | 19 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −113 € | 512 € | 18 tis. € | 111 tis. € |
| Záväzky | 27 tis. € | 15 tis. € | 34 tis. € | 54 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 640 € | 15 tis. € | 34 tis. € | 54 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 26 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 14 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
29 registrovaných činností
Adresa Royova 596/4A, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Pustý Chotár 545, 95175 Beladice, Slovenská republika
Adresa Nábrežie mládeže 553/17, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Buková 661, Kotešová, Slovenská republika
Adresa Dlhá 851/20, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Royova 596/4A, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Kollárova ulica 378/3, 95104 Malý Lapáš, Slovenská republika
Adresa Dlhá 851/20, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Pustý Chotár 545, 95175 Beladice, Slovenská republika
Adresa Buková 661, Kotešová, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.