Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36046990・Novosady 920/4, 96212 Detva・Založené 2001
Obrat 2024
185 tis. €
−26 %Zisk 2024
−56 tis. €
−384 %Aktíva
445 tis. €
−14 %Vlastný kapitál
222 tis. €
−20 %Zadlženosť
50,2 %
+3,6 ppHrubá marža
27,8 %
−23 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-30,0 %
−38 ppZisk / výnosy
ROA
-12,5 %
−16 ppRentabilita aktív
ROE
-25,0 %
−32 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,23
−54 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−55 tis. €
−334 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1,8 %
−18 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
17 tis. €
−82 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-4,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 289 tis. € | 331 tis. € | 249 tis. € | 181 tis. € |
| Pridaná hodnota | 66 tis. € | 113 tis. € | 127 tis. € | 50 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 289 tis. € | 332 tis. € | 251 tis. € | 185 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −30 tis. € | 12 tis. € | 20 tis. € | −56 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 3 237 € | 3 794 € | 960 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 478 tis. € | 488 tis. € | 519 tis. € | 445 tis. € |
| Neobežný majetok | 352 tis. € | 378 tis. € | 369 tis. € | 354 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 352 tis. € | 378 tis. € | 369 tis. € | 354 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 125 tis. € | 110 tis. € | 150 tis. € | 91 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 19 tis. € | 59 tis. € | 46 tis. € | 43 tis. € |
| Finančné účty | 106 tis. € | 51 tis. € | 104 tis. € | 48 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 478 tis. € | 488 tis. € | 519 tis. € | 445 tis. € |
| Vlastné imanie | 246 tis. € | 258 tis. € | 278 tis. € | 222 tis. € |
| Základné imanie | 177 tis. € | 177 tis. € | 177 tis. € | 177 tis. € |
| HV minulých rokov | 5 547 € | −25 tis. € | −12 tis. € | 5 530 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −30 tis. € | 12 tis. € | 20 tis. € | −56 tis. € |
| Záväzky | 232 tis. € | 230 tis. € | 242 tis. € | 223 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 17 tis. € | 38 tis. € | 64 tis. € | 33 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 64 tis. € | 58 tis. € | 56 tis. € | 74 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 145 tis. € | 129 tis. € | 115 tis. € | 112 tis. € |
| Rezervy | 3 143 € | 1 738 € | 3 405 € | 4 442 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Agátová 1015/2, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Novosady 920/4, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Novosady 920/4, Detva, Slovenská republika
Adresa Novosady 920/4, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Agátová 1015/2, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Agátová 1015/2, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Dolinky 1338/13, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Novosady 920/4, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Novosady 920/4, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Agátová 1015/2, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Novosady 920/4, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Novosady 920/4, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Agátová 1015/2, 96212 Detva, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.