Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36048623・Na Hlinky 18/9, 97637 Hrochoť・Založené 2001
Obrat 2025
453 tis. €
+21 %Zisk 2025
4 889 €
−38 %Aktíva
130 tis. €
+58 %Vlastný kapitál
12 tis. €
−38 %Zadlženosť
90,9 %
+14 ppHrubá marža
12,2 %
−1,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,1 %
−1,0 ppZisk / výnosy
ROA
3,8 %
−5,8 ppRentabilita aktív
ROE
41,0 %
+0,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,32
−30 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 809 €
−30 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
28,2 %
+8,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
23 tis. €
−4,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 360 tis. € | 288 tis. € | 373 tis. € | 448 tis. € |
| Pridaná hodnota | 32 tis. € | 44 tis. € | 53 tis. € | 55 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 360 tis. € | 288 tis. € | 374 tis. € | 453 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 360 € | 2 362 € | 7 861 € | 4 889 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 252 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 252 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 104 tis. € | 88 tis. € | 82 tis. € | 130 tis. € |
| Neobežný majetok | 45 tis. € | 38 tis. € | 30 tis. € | 33 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 45 tis. € | 38 tis. € | 30 tis. € | 33 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 58 tis. € | 50 tis. € | 52 tis. € | 97 tis. € |
| Zásoby | 33 tis. € | 33 tis. € | 16 tis. € | 44 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 8 767 € | 7 711 € | 20 tis. € | 12 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 17 tis. € | 8 995 € | 16 tis. € | 41 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 171 € | 552 € | 510 € | 220 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 104 tis. € | 88 tis. € | 82 tis. € | 130 tis. € |
| Vlastné imanie | −31 tis. € | 11 tis. € | 19 tis. € | 12 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 665 € | 683 € | 801 € | 801 € |
| HV minulých rokov | −213 tis. € | −212 tis. € | −210 tis. € | −214 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 360 € | 2 362 € | 7 861 € | 4 889 € |
| Záväzky | 135 tis. € | 77 tis. € | 63 tis. € | 118 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 4 587 € | 619 € | 474 € | 1 243 € |
| Krátkodobé záväzky | 125 tis. € | 33 tis. € | 27 tis. € | 74 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 4 559 € | 42 tis. € | 34 tis. € | 42 tis. € |
| Rezervy | 863 € | 1 057 € | 1 449 € | 1 449 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 5 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Močare 489/30, 97637 Hrochoť, Slovenská republika
Adresa Na Hlinky 18/9, 97637 Hrochoť, Slovenská republika
Adresa Močare 489/30, 97637 Hrochoť, Slovenská republika
Adresa Bernolákova 13, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Bernolákova 13, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Močare 489/30, 97637 Hrochoť, Slovenská republika
Adresa Na Hlinky 18/9, 97637 Hrochoť, Slovenská republika
Adresa Bernolákova 13, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Bernolákova 13, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Bernolákova 13, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Bernolákova 13, Banská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.