Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36053333・Kriváň 311, 96204 Kriváň・Založené 2002
Obrat 2024
2 921 €
−95 %Zisk 2024
2 237 €
+14 813 %Aktíva
46 tis. €
−0,5 %Vlastný kapitál
37 tis. €
+6,3 %Zadlženosť
18,0 %
−5,2 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
76,6 %
+77 ppZisk / výnosy
ROA
4,9 %
+4,9 ppRentabilita aktív
ROE
6,0 %
+5,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,88
+31 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 577 €
+17 080 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
13,2 %
+13 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
38 tis. €
+6,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 108 tis. € | 20 tis. € | 54 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 26 tis. € | 15 tis. € | −3 802 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 108 tis. € | 28 tis. € | 64 tis. € | 2 921 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 066 € | −11 tis. € | 15 € | 2 237 € |
| Daň z príjmov | 1 026 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 110 tis. € | 75 tis. € | 46 tis. € | 46 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 944 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 944 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 107 tis. € | 75 tis. € | 46 tis. € | 46 tis. € |
| Zásoby | 1 096 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 104 tis. € | 12 tis. € | 36 tis. € | 36 tis. € |
| Finančné účty | 1 492 € | 63 tis. € | 9 750 € | 9 744 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 110 tis. € | 75 tis. € | 46 tis. € | 46 tis. € |
| Vlastné imanie | 47 tis. € | 35 tis. € | 35 tis. € | 37 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 41 tis. € | 39 tis. € | 28 tis. € | 28 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 066 € | −11 tis. € | 15 € | 2 237 € |
| Záväzky | 63 tis. € | 40 tis. € | 11 tis. € | 8 243 € |
| Dlhodobé záväzky | 3 104 € | 416 € | 425 € | 425 € |
| Krátkodobé záväzky | 60 tis. € | 39 tis. € | 10 tis. € | 7 774 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 7 € | 102 € | 0 € | 44 € |
| Rezervy | 116 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Kriváň 259, 96204 Kriváň, Slovenská republika
Adresa Kriváň 259, Kriváň, Slovenská republika
Adresa Kriváň 259, 96204 Kriváň, Slovenská republika
Adresa Kriváň 311, 96204 Kriváň, Slovenská republika
Adresa Kriváň 259, 96204 Kriváň, Slovenská republika
Adresa Kriváň 311, Kriváň, Slovenská republika
Adresa Kriváň 259, 96204 Kriváň, Slovenská republika
Adresa Kriváň 311, Kriváň, Slovenská republika
Adresa Kriváň 259, 96204 Kriváň, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.