Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36054585・Kpt. Nálepku 246, 97669 Pohorelá・Založené 2002
Obrat 2025
37 tis. €
−17 %Zisk 2025
6 356 €
+37 %Aktíva
111 tis. €
+6,1 %Vlastný kapitál
76 tis. €
+9,1 %Zadlženosť
31,1 %
−1,9 ppHrubá marža
21,9 %
+7,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
17,0 %
+6,7 ppZisk / výnosy
ROA
5,8 %
+1,3 ppRentabilita aktív
ROE
8,4 %
+1,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
67,48
+7,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 063 €
+29 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
109 tis. €
+6,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 47 tis. € | 41 tis. € | 45 tis. € | 37 tis. € |
| Pridaná hodnota | 5 278 € | 6 650 € | 6 484 € | 8 174 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 47 tis. € | 41 tis. € | 45 tis. € | 37 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 931 € | 4 395 € | 4 653 € | 6 356 € |
| Daň z príjmov | 450 € | 694 € | 833 € | 707 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 95 tis. € | 99 tis. € | 104 tis. € | 111 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 95 tis. € | 99 tis. € | 104 tis. € | 111 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 86 tis. € | 86 tis. € | 86 tis. € | 86 tis. € |
| Finančné účty | 8 509 € | 13 tis. € | 18 tis. € | 24 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 95 tis. € | 99 tis. € | 104 tis. € | 111 tis. € |
| Vlastné imanie | 61 tis. € | 65 tis. € | 70 tis. € | 76 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 49 tis. € | 53 tis. € | 57 tis. € | 62 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 931 € | 4 395 € | 4 653 € | 6 356 € |
| Záväzky | 34 tis. € | 34 tis. € | 34 tis. € | 34 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 33 tis. € | 33 tis. € | 33 tis. € | 33 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 1 159 € | 1 560 € | 1 653 € | 1 638 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Kpt. Nálepku 246, 97669 Pohorelá, Slovenská republika
Adresa Ždiarska 32, 97666 Polomka, Slovenská republika
Adresa SNP 132, 97666 Polomka, Slovenská republika
Adresa Kraskova 7, 97666 Polomka, Slovenská republika
Adresa Ždiarska 32, 97666 Polomka, Slovenská republika
Adresa Kpt. Nálepku 246, 97669 Pohorelá, Slovenská republika
Adresa SNP 132, 97666 Polomka, Slovenská republika
Adresa Kpt. Nálepku 246, 97669 Pohorelá, Slovenská republika
Adresa Kraskova 7, 97666 Polomka, Slovenská republika
Adresa Ždiarska 32, 97666 Polomka, Slovenská republika
Adresa Sementina TI, CH 6514, Via Mondasc 20, Švajčiarsko
Adresa SNP 132, 97666 Polomka, Slovenská republika
Adresa Kpt. Nálepku 246, 97669 Pohorelá, Slovenská republika
Adresa Kraskova 7, 97666 Polomka, Slovenská republika
Adresa Ždiarska 32, 97666 Polomka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.