Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36056898・Murínka 1425, 96205 Hriňová・Založené 2002
Obrat 2025
202 tis. €
−35 %Zisk 2025
−1 832 €
−102 %Aktíva
497 tis. €
−4,1 %Vlastný kapitál
457 tis. €
−0,4 %Zadlženosť
7,9 %
−3,5 ppHrubá marža
86,5 %
−5,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,9 %
−36 ppZisk / výnosy
ROA
-0,4 %
−22 ppRentabilita aktív
ROE
-0,4 %
−24 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
16,05
+46 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−826 €
−101 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-121,8 %
−140 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
466 tis. €
−1,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-16,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 383 tis. € | 320 tis. € | 309 tis. € | 192 tis. € |
| Pridaná hodnota | 268 tis. € | 291 tis. € | 285 tis. € | 166 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 385 tis. € | 320 tis. € | 310 tis. € | 202 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 35 tis. € | 120 tis. € | 110 tis. € | −1 832 € |
| Daň z príjmov | 7 407 € | 28 tis. € | 24 tis. € | 1 006 € |
| Daň z príjmov splatná | 7 407 € | 28 tis. € | 24 tis. € | 1 006 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 573 tis. € | 541 tis. € | 519 tis. € | 497 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 572 tis. € | 540 tis. € | 517 tis. € | 496 tis. € |
| Zásoby | 458 € | 0 € | 51 € | 42 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 58 tis. € | 37 tis. € | 9 325 € | 8 151 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 514 tis. € | 503 tis. € | 508 tis. € | 488 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 969 € | 1 177 € | 1 075 € | 618 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 573 tis. € | 541 tis. € | 519 tis. € | 497 tis. € |
| Vlastné imanie | 230 tis. € | 349 tis. € | 459 tis. € | 457 tis. € |
| Základné imanie | 1 660 € | 1 660 € | 1 660 € | 1 660 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 193 tis. € | 228 tis. € | 348 tis. € | 458 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 35 tis. € | 120 tis. € | 110 tis. € | −1 832 € |
| Záväzky | 343 tis. € | 191 tis. € | 59 tis. € | 39 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 252 € | 1 418 € | 1 241 € | 435 € |
| Krátkodobé záväzky | 331 tis. € | 182 tis. € | 47 tis. € | 31 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 10 tis. € | 8 455 € | 11 tis. € | 7 975 € |
| Časové rozlíšenie | 389 € | 278 € | 0 € | 386 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
predseda
Adresa Trieda SNP 21, Banská Bystrica, Slovenská republika
Prepojené osoby nie sú evidované.
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.