Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36057070・Detvianska Huta 215, 96205 Detvianska Huta・Založené 2002
Obrat 2025
14 tis. €
+2,5 %Zisk 2025
−682 €
+60 %Aktíva
19 tis. €
+9,2 %Vlastný kapitál
16 tis. €
−4,1 %Zadlženosť
17,2 %
+11 ppHrubá marža
1,2 %
+5,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-4,9 %
+7,5 ppZisk / výnosy
ROA
-3,5 %
+6,0 ppRentabilita aktív
ROE
-4,3 %
+5,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,33
−66 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−342 €
+75 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-99,4 %
−74 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
14 tis. €
−2,7 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-11,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 21 tis. € | 26 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 098 € | 878 € | −640 € | 164 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 21 tis. € | 27 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 760 € | 585 € | −1 685 € | −682 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 19 tis. € | 20 tis. € | 18 tis. € | 19 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 473 € | 2 185 € | 1 896 € | 1 609 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 473 € | 2 185 € | 1 896 € | 1 609 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 17 tis. € | 18 tis. € | 16 tis. € | 18 tis. € |
| Zásoby | 2 508 € | 2 508 € | 2 508 € | 2 553 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 060 € | 2 279 € | 2 294 € | 2 751 € |
| Finančné účty | 12 tis. € | 13 tis. € | 11 tis. € | 12 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 19 tis. € | 20 tis. € | 18 tis. € | 19 tis. € |
| Vlastné imanie | 18 tis. € | 18 tis. € | 17 tis. € | 16 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 8 459 € | 10 tis. € | 11 tis. € | 9 119 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 760 € | 585 € | −1 685 € | −682 € |
| Záväzky | 1 651 € | 2 013 € | 1 009 € | 3 310 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 051 € | 763 € | 1 009 € | 3 310 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Borová 36, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Belehradská 73/6, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Borová 36, Žilina, Slovenská republika
Adresa Detvianska Huta 215, Detvianska Huta, Slovenská republika
Adresa Donnerova 29, 84104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Belehradská 73/6, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Borová 36, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Donnerova 29, 84104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Borová 36, Žilina, Slovenská republika
Adresa Detvianska Huta 215, Detvianska Huta, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
OptoNet Slovakia, s.r.o.
Detvianska Huta 215, 96205 Detvianska Huta
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.