Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

TAXOVIA, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36059561Nám. Dr. V. Clementisa 90, 98061 TisovecZaložené 2003

Obrat 2025

532 tis. €

+1,4 %
IČO
36059561
DIČ
2021616091
IČ DPH
SK2021616091, podľa §4, registrácia od utorok 15. júna 2004
Sídlo
TAXOVIA, s.r.o.Nám. Dr. V. Clementisa 90 98061 Tisovec
Dátum vzniku
pondelok 14. apríla 2003
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Banská Bystrica, Sro/8289/S

Zisk 2025

35 tis. €

+51 %

Aktíva

171 tis. €

+56 %

Vlastný kapitál

97 tis. €

+57 %

Zadlženosť

43,4 %

−0,3 pp

Hrubá marža

45,2 %

+4,0 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+51 %
−14 tis. €−2 411 €−12 tis. €−12 tis. €−5 730 €1 230 €−58 tis. €−27 tis. €−29 tis. €−15 tis. €23 tis. €35 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+2,3 %
213 tis. €212 tis. €210 tis. €224 tis. €253 tis. €272 tis. €185 tis. €189 tis. €335 tis. €427 tis. €520 tis. €532 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

6,6 %

+2,2 pp

Zisk / výnosy

ROA

20,5 %

−0,7 pp

Rentabilita aktív

ROE

36,3 %

−1,4 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

2,29

−22 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

39 tis. €

+44 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

9,8 %

−4,3 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

76 tis. €

+55 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

8,7 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

213 tis. €2014215 tis. €2015211 tis. €2016226 tis. €2017256 tis. €2018301 tis. €2019204 tis. €2020269 tis. €2021349 tis. €2022437 tis. €2023524 tis. €2024532 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru335 tis. €427 tis. €520 tis. €532 tis. €
Pridaná hodnota65 tis. €134 tis. €214 tis. €240 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti349 tis. €437 tis. €524 tis. €532 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−29 tis. €−15 tis. €23 tis. €35 tis. €
Daň z príjmov0 €0 €3 840 €3 840 €
Daň z príjmov splatná0 €0 €3 840 €3 840 €

Aktíva

  • Neobežný majetok35 tis. €
  • Obežný majetok136 tis. €
  • Časové rozlíšenie868 €

Pasíva

  • Vlastné imanie97 tis. €
  • Záväzky74 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom52 tis. €69 tis. €110 tis. €171 tis. €
Neobežný majetok6 468 €4 417 €34 tis. €35 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok6 468 €4 417 €34 tis. €35 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok46 tis. €64 tis. €75 tis. €136 tis. €
Zásoby5 451 €5 428 €8 264 €6 981 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky28 tis. €21 tis. €21 tis. €59 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty13 tis. €37 tis. €45 tis. €69 tis. €
Časové rozlíšenie411 €718 €920 €868 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky52 tis. €69 tis. €110 tis. €171 tis. €
Vlastné imanie16 tis. €39 tis. €62 tis. €97 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania1 966 €1 966 €1 966 €1 966 €
HV minulých rokov−18 tis. €−9 379 €−24 tis. €−1 136 €
HV za účtovné obdobie po zdanení−29 tis. €−15 tis. €23 tis. €35 tis. €
Záväzky37 tis. €30 tis. €48 tis. €74 tis. €
Dlhodobé záväzky3 382 €3 892 €14 tis. €7 224 €
Krátkodobé záväzky28 tis. €20 tis. €25 tis. €59 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy5 246 €6 012 €8 690 €8 033 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €960 €960 €960 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €3 840 €3 840 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie207,63 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

7 registrovaných činností

  • - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnostiPlatné od pondelok 14. apríla 2003
  • - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnostiPlatné od pondelok 14. apríla 2003
  • - pohostinská činnosťPlatné od pondelok 14. apríla 2003
  • - prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov ak popri prenájme sa poskytujú aj iné než základné službyPlatné od pondelok 14. apríla 2003
  • - reklamná a propagačná činnosťPlatné od pondelok 14. apríla 2003
  • - sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnostiPlatné od pondelok 14. apríla 2003
  • - ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnostiPlatné od pondelok 14. apríla 2003

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 3
  • Konateľod pondelok 14. apríla 2003

    Adresa Jesenského 868, 98061 Tisovec, Slovenská republika

  • Dušan RemperZaniknuté
    Konateľpondelok 14. apríla 2003 – piatok 6. októbra 2006

    Adresa Daxnerova 1095, Tisovec, Slovenská republika

  • Konateľpondelok 14. apríla 2003 – piatok 6. augusta 2010

    Adresa Daxnerova 1095, Tisovec, Slovenská republika

Prepojené osoby

4 aktívnych z 16
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 6. mája 2021

    Adresa Jesenského 868, 98061 Tisovec, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Člen dozorného orgánuod štvrtok 28. septembra 2006

    Adresa Jesenského 868, 98061 Tisovec, Slovenská republika

  • Člen dozorného orgánuod štvrtok 28. septembra 2006

    Adresa Jesenského 868, 98061 Tisovec, Slovenská republika

  • Člen dozorného orgánuod štvrtok 28. septembra 2006

    Adresa Jesenského 868, 98061 Tisovec, Slovenská republika

  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 7. augusta 2010 – streda 5. mája 2021

    Adresa Jesenského 868, 98061 Tisovec, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad239 993 EUR
  • Eva GranzowZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 4. decembra 2009 – piatok 6. augusta 2010

    Adresa 2201 East Stae, Phoenix, Arizona, USA

    Podiel100 %Vklad239 993 EUR
  • Eva GranzowZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 7. októbra 2006 – štvrtok 3. decembra 2009

    Adresa 2201 East Stae, Phoenix, Arizona, USA

    Podiel100 %Vklad7 230 000 SKK
  • Dušan RemperZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 4. mája 2004 – piatok 6. októbra 2006

    Adresa Daxnerova 1095, Tisovec, Slovenská republika

    Podiel1,18 %Vklad85 000 SKK
  • Eva GranzowZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 4. mája 2004 – piatok 6. októbra 2006

    Adresa 2201 East Stae, Phoenix, Arizona, USA

    Podiel97,64 %Vklad7 030 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 4. mája 2004 – piatok 6. októbra 2006

    Adresa Daxnerova 1095, Tisovec, Slovenská republika

    Podiel1,18 %Vklad85 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Banská Bystrica
Číslo zápisu
Sro/8289/S
Hlavná činnosť
Služby pohostinstiev
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

3 zápisy z obchodného registra

  • utorok 4. mája 2004. Uznesením valného zhromaždenia zo dňa 4.11.2003 bola schválená zmena spoločenskej zmluvy.
  • pondelok 9. júna 2003. Na valnom zhromaždení konanom dňa 2.6.2003 bola schválená zmena spoločenskej zmluvy v zmysle Dodatku č. 1 a bolo vyhotovené jej úplné znenie.
  • pondelok 14. apríla 2003Spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená spolo- čenskou zmluvou, zo dňa 12.03.2003, v zmysle §§ 28, 105 a nasl. Obchod. zák..
TAXOVIA, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

TAXOVIA, s.r.o.

Nám. Dr. V. Clementisa 90, 98061 Tisovec

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.