Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36173401・Ostrovského 2, 04011 Košice・Založené 1997
Obrat 2025
19 tis. €
+56 %Zisk 2025
12 tis. €
+110 %Aktíva
37 tis. €
+43 %Vlastný kapitál
3 657 €
+147 %Zadlženosť
90,2 %
−40 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
60,5 %
+16 ppZisk / výnosy
ROA
30,7 %
+9,9 ppRentabilita aktív
ROE
314,9 %
+385 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,11
+44 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
13 tis. €
+124 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
9,0 %
+6,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 657 €
+147 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 16 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 15 tis. € | −386 € | 0 € | −307 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 45 tis. € | 3 208 € | 12 tis. € | 19 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −930 € | 1 076 € | 5 474 € | 12 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 161 € | 1 132 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 161 € | 1 132 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 21 tis. € | 20 tis. € | 26 tis. € | 37 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 21 tis. € | 20 tis. € | 26 tis. € | 37 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 16 tis. € | 17 tis. € | 16 tis. € | 15 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 184 € | 2 701 € | 10 tis. € | 23 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 21 tis. € | 20 tis. € | 26 tis. € | 37 tis. € |
| Vlastné imanie | −14 tis. € | −13 tis. € | −7 858 € | 3 657 € |
| Základné imanie | 6 772 € | 6 772 € | 6 772 € | 6 772 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −21 tis. € | −22 tis. € | −21 tis. € | −16 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −930 € | 1 076 € | 5 474 € | 12 tis. € |
| Záväzky | 35 tis. € | 33 tis. € | 34 tis. € | 34 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 35 tis. € | 33 tis. € | 34 tis. € | 34 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
57 registrovaných činností
Adresa Ostravská 1014/12, 04001 Košice, Slovenská republika
Adresa Zelená 248/10, 07901 Veľké Kapušany, Slovenská republika
Adresa Slanec 356, 04417 Slanec, Slovenská republika
Adresa Slanec 356, Slanec, Slovenská republika
Adresa Ostravská 1014/12, 04001 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Adresa Slanec 356, Slanec, Slovenská republika
Adresa Geča 221, Geča, Slovenská republika
Adresa Zelená 248/10, 07901 Veľké Kapušany, Slovenská republika
Adresa Slanec 356, Slanec, Slovenská republika
Adresa Geča 221, Geča, Slovenská republika
Adresa Ostravská 1014/12, 04001 Košice, Slovenská republika
Adresa Ostrovského 2, Košice, Slovenská republika
Adresa Slanec 356, Slanec, Slovenská republika
Adresa Obišovce 93, Obišovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.