Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

MERENAT, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36173801Podunajská ulica 12484/31, 821 06 Bratislava - mestská časť Podunajské BiskupiceZaložené 1997

Obrat 2025

204 tis. €

−36 %
IČO
36173801
DIČ
2020038856
IČ DPH
SK2020038856, podľa §4, registrácia od streda 4. júna 1997
Sídlo
MERENAT, s.r.o.Podunajská ulica 12484/31 821 06 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
Dátum vzniku
utorok 27. mája 1997
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/175946/B

Zisk 2025

1 469 €

−87 %

Aktíva

106 tis. €

−12 %

Vlastný kapitál

72 tis. €

+2,1 %

Zadlženosť

31,7 %

−9,3 pp

Hrubá marža

58,7 %

+16 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−87 %
21 tis. €6 755 €13 tis. €7 593 €6 225 €8 657 €9 024 €9 413 €12 tis. €13 tis. €11 tis. €1 469 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−37 %
170 tis. €156 tis. €196 tis. €211 tis. €189 tis. €211 tis. €209 tis. €214 tis. €262 tis. €298 tis. €315 tis. €197 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

0,7 %

−2,9 pp

Zisk / výnosy

ROA

1,4 %

−8,1 pp

Rentabilita aktív

ROE

2,0 %

−14 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

2,45

+26 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

2 429 €

−83 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

39,5 %

+18 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

48 tis. €

+3,6 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

1,4 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

184 tis. €2014156 tis. €2015196 tis. €2016217 tis. €2017205 tis. €2018213 tis. €2019220 tis. €2020215 tis. €2021264 tis. €2022299 tis. €2023317 tis. €2024204 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru262 tis. €298 tis. €315 tis. €197 tis. €
Pridaná hodnota74 tis. €95 tis. €136 tis. €116 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti264 tis. €299 tis. €317 tis. €204 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení12 tis. €13 tis. €11 tis. €1 469 €
Daň z príjmov3 214 €3 461 €3 144 €960 €
Daň z príjmov splatná3 214 €3 461 €3 144 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok23 tis. €
  • Obežný majetok81 tis. €
  • Časové rozlíšenie2 035 €

Pasíva

  • Vlastné imanie72 tis. €
  • Záväzky33 tis. €
  • Časové rozlíšenie40 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom80 tis. €109 tis. €120 tis. €106 tis. €
Neobežný majetok16 tis. €29 tis. €23 tis. €23 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok16 tis. €29 tis. €23 tis. €23 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok64 tis. €77 tis. €95 tis. €81 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky23 tis. €26 tis. €59 tis. €21 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty41 tis. €51 tis. €35 tis. €60 tis. €
Časové rozlíšenie856 €1 963 €2 168 €2 035 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky80 tis. €109 tis. €120 tis. €106 tis. €
Vlastné imanie46 tis. €59 tis. €71 tis. €72 tis. €
Základné imanie6 680 €6 680 €6 680 €6 680 €
Fondy a iné zložky vlastného imania668 €668 €668 €668 €
HV minulých rokov27 tis. €39 tis. €52 tis. €63 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení12 tis. €13 tis. €11 tis. €1 469 €
Záväzky34 tis. €49 tis. €49 tis. €33 tis. €
Dlhodobé záväzky441 €441 €441 €441 €
Krátkodobé záväzky31 tis. €49 tis. €49 tis. €33 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci2 500 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy40 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €40 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

6 058 €2 055 €3 581 €2 074 €1 745 €2 263 €2 419 €2 551 €3 214 €3 461 €3 144 €960 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie734,71 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiMenej spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

37 registrovaných činností

  • Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení plynovýchPlatné od sobota 28. decembra 2019
  • Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených elektrických zariadení V rozsahu: E1. 1 technické zariadenia elektrické s napätím do 123 kV vrátane bleskozvodov Triedy objektov: A objekty bez nebezpečenstva výbuchu B objekty s nebezpečenstvom výbuchuPlatné od sobota 28. decembra 2019
  • S Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických O Oprava vyhradených technických zariadení elektrických v rozsahu: OU oprava a údržba R rekonštrukcia M montáž do funkčného celku na mieste budúcej prevádzky V rozsahu: E2 technické zariadenia elektrické s napätím do 1000 V vrátane bleskozvodov Triedy objektov: A objekty bez nebezpečenstva výbuchu B objekty s nebezpečenstvom výbuchuPlatné od sobota 14. júna 2014
  • Výchova a vzdelanie v oblasti ochrany práce v rozsahu: 02.2 - Výchova a vzdelanie osôb na obsluhu vyhradených technických zariadení tlakových v rozsahu: A a3, a4, BaPlatné od sobota 14. júna 2014
  • Výchova a vzdelanie v oblasti ochrany práce v rozsahu: 04.2 - Výchova a vzdelanie osôb na obsluhu vyhradených technických zariadení plynových v rozsahu: A f, h, B f, hPlatné od sobota 14. júna 2014
  • Výchova a vzdelanie v oblasti ochrany práce v rozsahu: 05.1- Výchova a vzdelanie elektrotechnikov, samostatných elektrotechnikov a elektrotechnikov na riadenie činností alebo na riadenie činností alebo na riadenie prevádzky v rozsahu: pre technické zariadenia elektrické s napätím do 1000 V vrátane bleskozvodu v objektoch triedy A, BPlatné od sobota 14. júna 2014
  • Výchova a vzdelanie v oblasti ochrany práce v rozsahu: 05.1- Výchova a vzdelanie elektrotechnikov, samostatných elektrotechnikov a elektrotechnikov na riadenie činností alebo na riadenie činností alebo na riadenie prevádzky v rozsahu: pre technické zariadenia elektrické s napätím do 1000 V vrátane bleskozvodu v objektoch triedy A (bez nebezpečenstva výbuchu)Platné od sobota 14. júna 2014
  • počítačové službyPlatné od štvrtok 15. apríla 2010
  • dodávky a poradenské služby ohľadne programov na spracovanie dátPlatné od piatok 4. februára 2005
  • maloobchod v rozsahu voľnej živnostiPlatné od piatok 4. februára 2005

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

3 aktívnych z 6
  • Konateľod pondelok 10. júla 2023

    Adresa Čsl. tankistov 8547/98A, 84106 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, Slovenská republika

  • Konateľod utorok 15. apríla 2014

    Adresa Brezová 723/4, 07101 Michalovce, Slovenská republika

  • Konateľod piatok 17. decembra 2004

    Adresa Brezová 723/4, 07101 Michalovce, Slovenská republika

  • Martin MichnaZaniknuté
    Konateľutorok 15. apríla 2014 – piatok 27. decembra 2019

    Adresa Brezová 723/4, 07101 Michalovce, Slovenská republika

  • Konateľutorok 27. mája 1997 – streda 3. augusta 2022

    Adresa Brezová 723/4, Michalovce, Slovenská republika

  • Konateľutorok 27. mája 1997 – piatok 14. júla 2023

    Adresa Brezová 723/4, 07101 Michalovce, Slovenská republika

Prepojené osoby

3 aktívnych z 19
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 15. júla 2023

    Adresa Čsl. tankistov 8547/98A, 84106 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, Slovenská republika

    Podiel35 %Vklad2 338 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 15. júla 2023

    Adresa Brezová 723/4, 07101 Michalovce, Slovenská republika

    Podiel30 %Vklad2 004 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 28. decembra 2019

    Adresa Brezová 723/4, 07101 Michalovce, Slovenská republika

    Podiel35 %Vklad2 338 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 4. augusta 2022 – piatok 14. júla 2023

    Adresa Brezová 723/4, 07101 Michalovce, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad1 336 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 4. augusta 2022 – piatok 14. júla 2023

    Adresa Brezová 723/4, 07101 Michalovce, Slovenská republika

    Podiel45 %Vklad3 006 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 14. júna 2014 – streda 3. augusta 2022

    Adresa Brezová 723/4, 07101 Michalovce, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad1 336 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 14. júna 2014 – streda 3. augusta 2022

    Adresa Brezová 723/4, 07101 Michalovce, Slovenská republika

    Podiel45 %Vklad3 006 EUR
  • Martin MichnaZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 14. júna 2014 – piatok 27. decembra 2019

    Adresa Brezová 723/4, 07101 Michalovce, Slovenská republika

    Podiel35 %Vklad2 338 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 29. septembra 2009 – piatok 13. júna 2014

    Adresa Brezová 723/4, 07101 Michalovce, Slovenská republika

    Podiel40,3 %Vklad2 689 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 29. septembra 2009 – piatok 13. júna 2014

    Adresa Brezová 723/4, 07101 Michalovce, Slovenská republika

    Podiel59,7 %Vklad3 984 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/175946/B
Hlavná činnosť
Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

3 zápisy z obchodného registra

  • streda 8. marca 2000Dodatok č. 2 k spoločenskej zmluve zo dňa 12.1.2000.
  • piatok 9. októbra 1998Dodatok č.1 k spol.zmluve zo dňa 30.7.1998. Spol. zmluva je upravená podľa zák.č.11/98 Z.z.
  • utorok 27. mája 1997Spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 24.4.1997 podľa zákona č. 513/91 Zb.
MERENAT, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

MERENAT, s.r.o.

Podunajská ulica 12484/31, 821 06 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.