Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36180912・Chrastné 126, 04444 Chrastné・Založené 1998
Obrat 2025
214 tis. €
+6,5 %Zisk 2025
37 tis. €
−90 %Aktíva
91 tis. €
−78 %Vlastný kapitál
67 tis. €
−83 %Zadlženosť
26,1 %
+23 ppHrubá marža
78,7 %
−0,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
17,1 %
−164 ppZisk / výnosy
ROA
40,2 %
−49 ppRentabilita aktív
ROE
54,5 %
−38 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,93
−44 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
46 tis. €
−88 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
+18 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
40 tis. €
−25 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 164 tis. € | 192 tis. € | 201 tis. € | 214 tis. € |
| Pridaná hodnota | 117 tis. € | 148 tis. € | 158 tis. € | 168 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 164 tis. € | 192 tis. € | 201 tis. € | 214 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 26 tis. € | 39 tis. € | 364 tis. € | 37 tis. € |
| Daň z príjmov | 6 987 € | 11 tis. € | 11 tis. € | 9 695 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 67 tis. € | 91 tis. € | 409 tis. € | 91 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 485 € | 7 393 € | 342 tis. € | 30 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 485 € | 7 393 € | 11 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 331 tis. € | 15 tis. € |
| Obežný majetok | 65 tis. € | 83 tis. € | 66 tis. € | 61 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 30 tis. € | 20 tis. € | 34 tis. € | 26 tis. € |
| Finančné účty | 34 tis. € | 63 tis. € | 32 tis. € | 35 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 67 tis. € | 91 tis. € | 409 tis. € | 91 tis. € |
| Vlastné imanie | 57 tis. € | 70 tis. € | 394 tis. € | 67 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 434 € | 434 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 26 tis. € | 39 tis. € | 364 tis. € | 37 tis. € |
| Záväzky | 11 tis. € | 20 tis. € | 14 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 9 699 € | 19 tis. € | 13 tis. € | 21 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 831 € | 1 255 € | 1 702 € | 2 933 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Chrastné 126, 04444 Chrastné, Slovenská republika
Adresa Chrastné 126, 04444 Chrastné, Slovenská republika
konateľ
Adresa Vojenská 7, 04001 Košice, Slovenská republika
konateľ
Adresa Vojenská 7, Košice, Slovenská republika
konateľ
Adresa Vojenská 7, Košice, Slovenská republika
Adresa Chrastné 126, 04444 Chrastné, Slovenská republika
Adresa Chrastné 126, 04444 Chrastné, Slovenská republika
Adresa Vojenská 7, 04001 Košice, Slovenská republika
Adresa Vojenská 7, 04001 Košice, Slovenská republika
Adresa Vojenská 7, Košice, Slovenská republika
Adresa Vojenská 7, Košice, Slovenská republika
Adresa Vojenská 7, Košice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.