Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36181641・Šafárikova 4135, 04801 Rožňava・Založené 1998
Obrat 2025
457 tis. €
−12 %Zisk 2025
506 €
−77 %Aktíva
657 tis. €
−7,7 %Vlastný kapitál
168 tis. €
−0,8 %Zadlženosť
74,5 %
−1,8 ppHrubá marža
29,3 %
+12 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,1 %
−0,3 ppZisk / výnosy
ROA
0,1 %
−0,2 ppRentabilita aktív
ROE
0,3 %
−1,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,85
−4,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 426 €
−60 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
79,1 %
+16 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−70 tis. €
−28 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-6,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 580 tis. € | 470 tis. € | 508 tis. € | 440 tis. € |
| Pridaná hodnota | 127 tis. € | 115 tis. € | 86 tis. € | 129 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 599 tis. € | 471 tis. € | 522 tis. € | 457 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 13 tis. € | 4 756 € | 2 211 € | 506 € |
| Daň z príjmov | 4 830 € | 2 215 € | 3 840 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 661 tis. € | 681 tis. € | 712 tis. € | 657 tis. € |
| Neobežný majetok | 166 tis. € | 209 tis. € | 293 tis. € | 264 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 166 tis. € | 209 tis. € | 293 tis. € | 264 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 495 tis. € | 472 tis. € | 419 tis. € | 394 tis. € |
| Zásoby | 364 tis. € | 357 tis. € | 299 tis. € | 258 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 108 tis. € | 51 tis. € | 48 tis. € | 59 tis. € |
| Finančné účty | 23 tis. € | 65 tis. € | 71 tis. € | 76 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 661 tis. € | 681 tis. € | 712 tis. € | 657 tis. € |
| Vlastné imanie | 163 tis. € | 167 tis. € | 169 tis. € | 168 tis. € |
| Základné imanie | 33 tis. € | 33 tis. € | 33 tis. € | 33 tis. € |
| HV minulých rokov | 114 tis. € | 126 tis. € | 131 tis. € | 131 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 13 tis. € | 4 756 € | 2 211 € | 506 € |
| Záväzky | 498 tis. € | 514 tis. € | 543 tis. € | 490 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 384 tis. € | 424 tis. € | 474 tis. € | 464 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 44 tis. € | 29 tis. € | 0 € | 20 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 7 833 € | 2 832 € |
| Rezervy | 3 056 € | 1 707 € | 2 697 € | 3 547 € |
Vývoj daňových povinností
26 registrovaných činností
Adresa Lipovník 270, 04942 Lipovník, Slovenská republika
Adresa Lipovník 130, 04942 Lipovník, Slovenská republika
Adresa Lipovník 130, 04942 Lipovník, Slovenská republika
Adresa Cintorínska 440, Betliar, Slovenská republika
Adresa Hraničná 657/3, Poprad, Slovenská republika
Adresa Ružová 23, 04801 Rožňava, Slovenská republika
Adresa Ružová 23, Rožňava, Slovenská republika
Adresa Lipovník 270, 04942 Lipovník, Slovenská republika
Adresa Ružová 23, 04801 Rožňava, Slovenská republika
Adresa Lipovník 130, 04942 Lipovník, Slovenská republika
Adresa Ružová 23, 04801 Rožňava, Slovenská republika
Adresa Lipovník 130, 04942 Lipovník, Slovenská republika
Adresa Cintorínska 440, Betliar, Slovenská republika
Adresa Hraničná 657/3, Poprad, Slovenská republika
Adresa Ružová 23, Rožňava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.