Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36183300・Duklianska 38, 052 01 Spišská Nová Ves・Založené 1998
Obrat 2024
1,07 mil. €
−3,3 %Zisk 2024
2 184 €
−80 %Aktíva
564 tis. €
+2,5 %Vlastný kapitál
419 tis. €
+0,5 %Zadlženosť
25,6 %
+1,5 ppHrubá marža
48,1 %
+9,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,2 %
−0,8 ppZisk / výnosy
ROA
0,4 %
−1,6 ppRentabilita aktív
ROE
0,5 %
−2,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,99
+0,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 024 €
−61 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
63,7 %
+36 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
393 tis. €
+8,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 961 tis. € | 961 tis. € | 1,1 mil. € | 1,06 mil. € |
| Pridaná hodnota | 392 tis. € | 376 tis. € | 424 tis. € | 512 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 974 tis. € | 1,01 mil. € | 1,1 mil. € | 1,07 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 53 tis. € | 9 832 € | 11 tis. € | 2 184 € |
| Daň z príjmov | 15 tis. € | 3 804 € | 4 202 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 15 tis. € | 3 804 € | 4 202 € | 3 840 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 492 tis. € | 521 tis. € | 550 tis. € | 564 tis. € |
| Neobežný majetok | 69 tis. € | 41 tis. € | 59 tis. € | 34 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 69 tis. € | 41 tis. € | 59 tis. € | 34 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 419 tis. € | 476 tis. € | 485 tis. € | 524 tis. € |
| Zásoby | 7 365 € | 19 tis. € | 22 tis. € | 50 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 11 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 192 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 141 tis. € | 220 tis. € | 227 tis. € | 138 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 260 tis. € | 226 tis. € | 226 tis. € | 336 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 4 310 € | 4 235 € | 5 222 € | 5 444 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 492 tis. € | 521 tis. € | 550 tis. € | 564 tis. € |
| Vlastné imanie | 396 tis. € | 406 tis. € | 417 tis. € | 419 tis. € |
| Základné imanie | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 332 € | 1 332 € | 1 332 € | 1 332 € |
| HV minulých rokov | 322 tis. € | 376 tis. € | 386 tis. € | 397 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 53 tis. € | 9 832 € | 11 tis. € | 2 184 € |
| Záväzky | 96 tis. € | 115 tis. € | 132 tis. € | 144 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 943 € | 921 € | 1 093 € | 738 € |
| Krátkodobé záväzky | 89 tis. € | 107 tis. € | 122 tis. € | 131 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 5 130 € | 7 233 € | 9 335 € | 12 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
41 registrovaných činností
Adresa Brezová 2992/37, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Slobody 16, Košice, Slovenská republika
Adresa Hutnícka 2713/10, Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Brezová 2992/37, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Brezová 2992/37, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Dubová 2020/2, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Brezová 2992/37, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Hutnícka 2713/10, Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.