Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36184918・Tepličská cesta 12, 05201 Spišská Nová Ves・Založené 1998
Obrat 2025
1,74 mil. €
−19 %Zisk 2025
32 tis. €
−79 %Výsledok hospodárenia po zdaneníAktívabez DPH
2,44 mil. €
−7,1 %Majetok celkom, uvedený bez DPHVlastný kapitál
1,79 mil. €
+1,5 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojovZadlženosť
26,7 %
−5,7 ppZáväzky / aktíva celkomHrubá marža
30,8 %
−1,6 ppHrubý zisk / tržbyAndromia skóre
—
Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.
Vývoj daňových povinností
Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,8 %
−5,1 ppZisk / výnosy
Zisková marža
1,9 %
−5,4 ppZisk / tržby
ROA
1,3 %
−4,4 ppRentabilita aktív
ROE
1,8 %
−6,7 ppRentabilita vlastného imania
Rentabilita nákladov
1,9 %
−5,6 ppZisk / (výnosy − zisk)
Podiel pridanej hodnoty na výnosoch
29,7 %
−1,1 ppPridaná hodnota / výnosy
Zisk pred zdanením
36 tis. €
−81 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,9 %
−11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,86 mil. € | 1,56 mil. € | 2,04 mil. € | 1,68 mil. € |
| Pridaná hodnota | 527 tis. € | 465 tis. € | 660 tis. € | 517 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2,02 mil. € | 1,7 mil. € | 2,14 mil. € | 1,74 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 87 tis. € | 32 tis. € | 149 tis. € | 32 tis. € |
| Daň z príjmov | 25 tis. € | 9 557 € | 42 tis. € | 3 865 € |
| Daň z príjmov splatná | 25 tis. € | 9 557 € | 42 tis. € | 3 865 € |
Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Osobné náklady | 303 tis. € | 302 tis. € | 301 tis. € | 335 tis. € |
Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.
Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.
Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2,2 mil. € | 2,09 mil. € | 2,63 mil. € | 2,44 mil. € |
| Neobežný majetok | 1,02 mil. € | 844 tis. € | 1,33 mil. € | 1,28 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1,02 mil. € | 844 tis. € | 1,33 mil. € | 1,28 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 785 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,18 mil. € | 1,24 mil. € | 1,29 mil. € | 1,15 mil. € |
| Zásoby | 580 tis. € | 580 tis. € | 442 tis. € | 445 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 169 tis. € | 95 tis. € | 211 tis. € | 238 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 427 tis. € | 563 tis. € | 637 tis. € | 466 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 8 028 € | 3 258 € | 4 320 € | 7 608 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2,2 mil. € | 2,09 mil. € | 2,63 mil. € | 2,44 mil. € |
| Vlastné imanie | 1,67 mil. € | 1,61 mil. € | 1,76 mil. € | 1,79 mil. € |
| Základné imanie | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 992 € | 1 992 € | 1 992 € | 1 992 € |
| HV minulých rokov | 1,56 mil. € | 1,56 mil. € | 1,59 mil. € | 1,73 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 87 tis. € | 32 tis. € | 149 tis. € | 32 tis. € |
| Záväzky | 411 tis. € | 406 tis. € | 851 tis. € | 652 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 3 988 € | 5 076 € | 6 169 € | 7 174 € |
| Krátkodobé záväzky | 147 tis. € | 289 tis. € | 263 tis. € | 155 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 150 tis. € | 24 € | 477 tis. € | 384 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 100 tis. € | 100 tis. € | 93 tis. € | 93 tis. € |
| Rezervy | 9 807 € | 12 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 121 tis. € | 67 tis. € | 13 tis. € | 0 € |
Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.
vrátane 2 záznamov s dodatkami a zrušenými zmluvami
Zdroj: Centrálny register zmlúv (www.crz.gov.sk), Úrad vlády SR, licencia CC BY 4.0
Počet projektov
1
Vyplatené
644 tis. €
Kontrahované
644 tis. €
Posledná platba
26. 9. 2019
| Projekt | Stav | Vyplatené | Posledná platba |
|---|---|---|---|
| Inovácia a modernizácia výrobných procesov spoločnosti313012I752 | Projekt riadne ukončený (K) | 644 130,29 € | 26. 9. 2019 |
Registrácia od
sobota 16. decembra 2017
Počet konečných užívateľov výhod
1
Stav registrácie
Aktívna
Overenie KUV platné (piatok 20. februára 2026)Overuje: JUDr. Ľubomír Ondov, JUDr. Peter Fábry
24 registrovaných činností
Adresa Banícka 1486/11, Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Nálepkova 21, Smižany, Slovenská republika
Adresa Duklianska 50/11, Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Banícka 1486/11, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Kalinčiaka 742/5, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Kalinčiaka 742/5, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Banícka 16/34, Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Banícka 1486/11, Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Nálepkova 21, Smižany, Slovenská republika
Adresa Banícka 1486/11, Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Duklianska 50/11, Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Banícka 1486/11, Spišská Nová Ves, Slovenská republika
1 zmena v registri
Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.