Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

VANES, spol. s r.o.

Finančný profil firmyIČO 36193003Remeselnícka 37, 07101 MichalovceZaložené 1999

Obrat 2025

138 tis. €

+9,3 %
IČO
36193003
DIČ
2020039857
IČ DPH
SK2020039857, podľa §4, registrácia od piatok 27. augusta 1999
Sídlo
VANES, spol. s r.o.Remeselnícka 37 07101 Michalovce
Dátum vzniku
štvrtok 26. augusta 1999
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Košice, Sro/11141/V

Zisk 2025

−741 €

−192 %

Aktíva

79 tis. €

+44 %

Vlastný kapitál

49 tis. €

−1,5 %

Zadlženosť

37,1 %

+29 pp

Hrubá marža

10,7 %

−1,4 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−192 %
−68 tis. €−45 tis. €−29 tis. €−28 tis. €64 tis. €−2 254 €−7 497 €−18 tis. €−11 tis. €−3 743 €805 €−741 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+9,3 %
158 tis. €167 tis. €126 tis. €132 tis. €100 tis. €90 tis. €105 tis. €109 tis. €146 tis. €153 tis. €127 tis. €138 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-0,5 %

−1,2 pp

Zisk / výnosy

ROA

-0,9 %

−2,4 pp

Rentabilita aktív

ROE

-1,5 %

−3,1 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,17

−98 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

219 €

−88 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

438,4 %

+384 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−23 tis. €

−212 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-1,2 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

166 tis. €2014203 tis. €2015127 tis. €2016133 tis. €2017204 tis. €201891 tis. €2019111 tis. €2020110 tis. €2021146 tis. €2022153 tis. €2023127 tis. €2024138 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru146 tis. €153 tis. €127 tis. €138 tis. €
Pridaná hodnota19 tis. €12 tis. €15 tis. €15 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti146 tis. €153 tis. €127 tis. €138 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−11 tis. €−3 743 €805 €−741 €
Daň z príjmov124 €153 €960 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok74 tis. €
  • Obežný majetok4 827 €

Pasíva

  • Vlastné imanie49 tis. €
  • Záväzky29 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom56 tis. €52 tis. €55 tis. €79 tis. €
Neobežný majetok0 €30 tis. €30 tis. €74 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €44 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €30 tis. €30 tis. €30 tis. €
Obežný majetok56 tis. €22 tis. €25 tis. €4 827 €
Zásoby5 312 €190 €514 €2 033 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky691 €0 €248 €547 €
Finančné účty50 tis. €22 tis. €24 tis. €2 247 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky56 tis. €52 tis. €55 tis. €79 tis. €
Vlastné imanie53 tis. €49 tis. €50 tis. €49 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
HV minulých rokov−28 tis. €−40 tis. €−43 tis. €−42 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−11 tis. €−3 743 €805 €−741 €
Záväzky3 158 €2 974 €4 414 €29 tis. €
Dlhodobé záväzky768 €802 €856 €856 €
Krátkodobé záväzky2 390 €2 172 €3 558 €28 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €960 €960 €960 €3 450 €0 €0 €0 €124 €153 €960 €960 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

2 registrované činnosti

  • poľnohospodárstvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predajaPlatné od štvrtok 26. augusta 1999
  • veľkoobchod a maloobchod s potravinami, tabakom, odevami, textilom, obuvou, kožou, papierom, železiarskymi, elektronickými, drevospracujúcimi, stavebnými, sklárskymi, keramickými výrobkami, chirurgickými nástrojmi, zdravotníckym materiálom, zdravotníckou technikou, výrobkami automobilového priemyslu, poľnohospodárskymi produktami rastlinnej a živočíšnej výroby, zariadením, technickými potrebami a náhradnými dielmi pre obchod, služby, priemysel, dopravu, poľnohospodárstvo, stavebníctvo, nerastnými surovinami, drevom, výrobkami z dreva, kovov, plastov, ropnými produktami, drogériou, kozmetikou, nábytkom, ovocím, zeleninou, nápojmi, mäsom, výrobkami z mäsa, domácimi potrebami, kŕmnymi zmesami, autodplnkami, autopríslušenstvom a náhradnými dielmi, chemickými výrobkami, agrochemikáliami, priemyselnými chemikáliami a hnojivamiPlatné od štvrtok 26. augusta 1999

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod piatok 10. apríla 2026

    Adresa Remeselnícka 37, 07101 Michalovce, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 26. augusta 1999 – štvrtok 9. apríla 2026

    Adresa Rremeselnícka 37, Michalovce, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 6
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 10. apríla 2026

    Adresa Remeselnícka 37, 07101 Michalovce, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 640 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 23. novembra 2022 – štvrtok 9. apríla 2026

    Adresa Remeselnícka 37, 07101 Michalovce, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Andrej VargaZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 19. októbra 2010 – štvrtok 9. apríla 2026

    Adresa Vysoká nad Uhom 44, Vysoká nad Uhom, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 19. októbra 2010 – utorok 22. novembra 2022

    Adresa Rremeselnícka 37, Michalovce, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Andrej VargaZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 26. augusta 1999 – pondelok 18. októbra 2010

    Adresa Vysoká nad Uhom 44, Vysoká nad Uhom, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 26. augusta 1999 – pondelok 18. októbra 2010

    Adresa Rremeselnícka 37, Michalovce, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Košice
Číslo zápisu
Sro/11141/V
Hlavná činnosť
Chov hydiny
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • štvrtok 26. augusta 1999Spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 18.8.1999 podľa zákona č. 513/91 Zb. a nov. 11/98 Zb.
VANES, spol. s r.o.

Sídlo spoločnosti

VANES, spol. s r.o.

Remeselnícka 37, 07101 Michalovce

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.