Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36198153・Trieda KVP 1, 040 23 Košice - mestská časť Sídlisko KVP・Založené 2000
Obrat 2021
114 tis. €
+466 %Zisk 2021
746 €
+249 %Aktíva
32 tis. €
+131 %Vlastný kapitál
14 tis. €
+5,6 %Zadlženosť
55,8 %
+53 ppHrubá marža
1,2 %
+8,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,7 %
+3,1 ppZisk / výnosy
ROA
2,3 %
+5,9 ppRentabilita aktív
ROE
5,3 %
+9,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,56
−98 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
958 €
+292 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,1 %
+22 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
9 750 €
−29 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
22,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 24 tis. € | 29 tis. € | 19 tis. € | 114 tis. € |
| Pridaná hodnota | −638 € | −242 € | −1 399 € | 1 404 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 24 tis. € | 29 tis. € | 20 tis. € | 114 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 004 € | −609 € | −500 € | 746 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 212 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 15 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 32 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 4 700 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 4 700 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 15 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 27 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 200 € | 136 € | 46 € | 18 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 15 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 9 053 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 15 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 32 tis. € |
| Vlastné imanie | 15 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € | 14 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| HV minulých rokov | 8 890 € | 7 886 € | 7 277 € | 6 777 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 004 € | −609 € | −500 € | 746 € |
| Záväzky | 466 € | 484 € | 426 € | 18 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 288 € | 288 € | 288 € | 288 € |
| Krátkodobé záväzky | 178 € | 196 € | 138 € | 18 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa P. Višinskio g. 18, Kaunas 20, Litovská republika
Adresa Hlinkova 26, 04001 Košice - mestská časť Sever, Slovenská republika
Adresa Krosnianska 787/71, Košice, Slovenská republika
Adresa Krosnianska 787/71, 04022 Košice, Slovenská republika
Adresa Gorkého 3, 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Hlinkova 26, 04001 Košice - mestská časť Sever, Slovenská republika
Adresa Krosnianska 787/71, 04022 Košice, Slovenská republika
Adresa Krosnianska 787/71, 04022 Košice, Slovenská republika
Adresa Krosnianska 787/71, Košice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
KARLAS s.r.o.
Trieda KVP 1, 040 23 Košice - mestská časť Sídlisko KVP
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.