Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

CaVi, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36204188Bazová 380/8, 04951 BrzotínZaložené 2001

Obrat 2025

83 tis. €

+3,2 %
IČO
36204188
DIČ
2021559782
IČ DPH
SK2021559782, podľa §4, registrácia od pondelok 15. marca 2004
Sídlo
CaVi, s.r.o.Bazová 380/8 04951 Brzotín
Dátum vzniku
piatok 26. januára 2001
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Košice, Sro/12221/V

Zisk 2025

−12 tis. €

+75 %

Aktíva

−81 tis. €

−19 %

Vlastný kapitál

−110 tis. €

−12 %

Zadlženosť

-36,5 %

+8,4 pp

Hrubá marža

27,0 %

+43 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+75 %
1 050 €1 856 €2 596 €720 €−6 958 €6 599 €−14 tis. €−27 tis. €−39 tis. €−46 tis. €−47 tis. €−12 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+3,2 %
103 tis. €104 tis. €108 tis. €136 tis. €188 tis. €146 tis. €102 tis. €82 tis. €79 tis. €83 tis. €81 tis. €83 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-13,9 %

+45 pp

Zisk / výnosy

ROA

14,3 %

−55 pp

Rentabilita aktív

ROE

10,5 %

−37 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

-6,80

−24 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−11 tis. €

+77 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-9,0 %

−7,0 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−134 tis. €

−8,8 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-1,9 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

115 tis. €2014114 tis. €2015117 tis. €2016148 tis. €2017204 tis. €2018151 tis. €2019104 tis. €202082 tis. €202179 tis. €202283 tis. €202381 tis. €202483 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru79 tis. €83 tis. €81 tis. €83 tis. €
Pridaná hodnota−7 185 €−13 tis. €−13 tis. €23 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti79 tis. €83 tis. €81 tis. €83 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−39 tis. €−46 tis. €−47 tis. €−12 tis. €
Daň z príjmov0 €0 €960 €960 €
Daň z príjmov splatná0 €

Aktíva

  • Neobežný majetok36 tis. €
  • Obežný majetok−117 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie−110 tis. €
  • Záväzky29 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom23 tis. €−32 tis. €−68 tis. €−81 tis. €
Neobežný majetok49 tis. €42 tis. €36 tis. €36 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok49 tis. €42 tis. €36 tis. €36 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok−27 tis. €−74 tis. €−104 tis. €−117 tis. €
Zásoby−41 tis. €−90 tis. €−123 tis. €−139 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky1 524 €1 396 €−134 €−876 €
Krátkodobý finančný majetok0 €
Finančné účty13 tis. €15 tis. €18 tis. €23 tis. €
Časové rozlíšenie190 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky23 tis. €−32 tis. €−68 tis. €−81 tis. €
Vlastné imanie−8 853 €−52 tis. €−99 tis. €−110 tis. €
Základné imanie27 tis. €27 tis. €27 tis. €27 tis. €
Fondy a iné zložky vlastného imania1 050 €
HV minulých rokov−63 tis. €−98 tis. €−144 tis. €−191 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−39 tis. €−46 tis. €−47 tis. €−12 tis. €
Záväzky32 tis. €20 tis. €31 tis. €29 tis. €
Dlhodobé záväzky11 tis. €7 941 €4 656 €5 423 €
Krátkodobé záväzky13 tis. €4 836 €19 tis. €17 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci6 804 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie155 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €960 €960 €960 €0 €1 265 €2 822 €0 €0 €0 €960 €960 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie1 120,89 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

26 registrovaných činností

  • Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadeníPlatné od piatok 13. februára 2026
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od piatok 13. februára 2026
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)Platné od piatok 13. februára 2026
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od piatok 13. februára 2026
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od piatok 13. februára 2026
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuPlatné od piatok 13. februára 2026
  • prenájom hnuteľných vecíPlatné od piatok 13. februára 2026
  • prevádzkovanie garážíPlatné od piatok 13. februára 2026
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od piatok 13. februára 2026
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v dopravePlatné od piatok 13. februára 2026

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 4
  • Konateľod štvrtok 29. januára 2026

    Adresa Trsťany 46, 04445 Trsťany, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 28. júla 2022 – štvrtok 12. februára 2026

    Adresa Gemerská 151/34, 04951 Brzotín, Slovenská republika

  • Michele CasoZaniknuté
    Konateľpiatok 26. júla 2013 – štvrtok 12. februára 2026

    Adresa Rainacker 23, 4628 Wolfwil, Švajčiarska konfederácia

  • Beata ViergováZaniknuté
    Konateľpondelok 18. decembra 2000 – streda 10. októbra 2018

    Adresa Záhradnícka 4, Rožňava, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 8
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 13. februára 2026

    Adresa Trsťany 46, 04445 Trsťany, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad26 640 EUR
  • Michele CasoZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 11. októbra 2018 – štvrtok 12. februára 2026

    Adresa Rainacker 23, 4628 Wolfwil, Švajčiarska konfederácia

    Podiel100 %Vklad26 640 EUR
  • Beata ViergováZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 28. augusta 2013 – streda 10. októbra 2018

    Adresa Záhradnícka 4, Rožňava, Slovenská republika

    Podiel12,46 %Vklad3 320 EUR
  • Michele CasoZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 28. augusta 2013 – streda 10. októbra 2018

    Adresa Rainacker 23, 4628 Wolfwil, Švajčiarska konfederácia

    Podiel87,54 %Vklad23 320 EUR
  • Beata ViergováZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 29. júla 2009 – utorok 27. augusta 2013

    Adresa Záhradnícka 4, Rožňava, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Michele CasoZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 29. júla 2009 – utorok 27. augusta 2013

    Adresa Industriestr.West, 9, 4613, Rickenbach SO, Švajčiarsko

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Beata ViergováZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 26. januára 2001 – utorok 28. júla 2009

    Adresa Záhradnícka 4, Rožňava, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK
  • Michele CasoZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 26. januára 2001 – utorok 28. júla 2009

    Adresa Industriestr.West, 9, 4613, Rickenbach SO, Švajčiarsko

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Košice
Číslo zápisu
Sro/12221/V
Hlavná činnosť
Nešpecializovaný veľkoobchod
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • piatok 26. januára 2001Spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 18.12.2000 podľa zákona č. 513/91 Zb. v znení zákona č. 11/98 Z.z.
CaVi, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

CaVi, s.r.o.

Bazová 380/8, 04951 Brzotín

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.