Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Zrušená od piatok 17. februára 2023

MC Micass, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36204692Perín 198, 04474 Perín - ChymZaložené 2001

Obrat 2020

347

−77 %
IČO
36204692
DIČ
IČ DPH
Sídlo
MC Micass, s.r.o.Perín 198 04474 Perín - Chym
Dátum vzniku
štvrtok 1. marca 2001
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Košice I, Sro/12273/V
Dátum zániku
piatok 17. februára 2023

Zisk 2020

373 €

+102 %

Aktíva

73 tis. €

+0,5 %

Vlastný kapitál

−151 tis. €

+0,2 %

Zadlženosť

306,9 %

−1,6 pp

Hrubá marža

100,0 %

+1 349 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+102 %
−30 tis. €−34 tis. €−32 tis. €−21 tis. €−5 920 €−19 tis. €373 €2014201520162017201820192020

Tržby

−77 %
24 tis. €166 tis. €460 tis. €262 tis. €74 tis. €1 485 €347 €2014201520162017201820192020

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

107,5 %

+1 354 pp

Zisk / výnosy

ROA

0,5 %

+26 pp

Rentabilita aktív

ROE

-0,2 %

−12 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,52

+0,6 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

373 €

+102 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

0,0 %

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−58 tis. €

+0,6 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-50,5 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

25 tis. €2014166 tis. €2015460 tis. €2016275 tis. €201786 tis. €20181 485 €2019347 €2020

Výkaz ziskov a strát

Položka2017201820192020
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru262 tis. €74 tis. €1 485 €347 €
Pridaná hodnota−11 tis. €278 €−19 tis. €347 €
Výnosy z hospodárskej činnosti275 tis. €86 tis. €1 485 €347 €
Výsledok hospodárenia po zdanení−21 tis. €−5 920 €−19 tis. €373 €
Daň z príjmov960 €0 €0 €0 €

Aktíva

  • Neobežný majetok11 tis. €
  • Obežný majetok62 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie−151 tis. €
  • Záväzky224 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2017201820192020
Majetok celkom118 tis. €91 tis. €73 tis. €73 tis. €
Neobežný majetok27 tis. €11 tis. €11 tis. €11 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok27 tis. €11 tis. €11 tis. €11 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok92 tis. €81 tis. €62 tis. €62 tis. €
Zásoby63 tis. €63 tis. €43 tis. €43 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky50 tis. €37 tis. €37 tis. €38 tis. €
Finančné účty−21 tis. €−19 tis. €−18 tis. €−18 tis. €

Pasíva

Položka2017201820192020
Spolu vlastné imanie a záväzky118 tis. €91 tis. €73 tis. €73 tis. €
Vlastné imanie−127 tis. €−133 tis. €−152 tis. €−151 tis. €
Základné imanie6 640 €6 640 €6 640 €6 640 €
HV minulých rokov−112 tis. €−134 tis. €−140 tis. €−158 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−21 tis. €−5 920 €−19 tis. €373 €
Záväzky245 tis. €224 tis. €224 tis. €224 tis. €
Dlhodobé záväzky24 tis. €15 tis. €15 tis. €15 tis. €
Krátkodobé záväzky132 tis. €120 tis. €120 tis. €120 tis. €
Bankové úvery dlhodobé40 tis. €20 tis. €8 539 €0 €
Bankové úvery krátkodobé30 tis. €49 tis. €61 tis. €69 tis. €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €960 €960 €960 €0 €0 €0 €2014201520162017201820192020
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiNeuvedené
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

29 registrovaných činností

  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné utorok 26. júna 2012 – štvrtok 16. februára 2023
  • počítačové službyPlatné utorok 26. júna 2012 – štvrtok 16. februára 2023
  • vedenie účtovníctvaPlatné piatok 6. augusta 2004 – štvrtok 16. februára 2023
  • poskytovanie software na základe zmluvy s autoromPlatné pondelok 26. januára 2004 – štvrtok 16. februára 2023
  • montáž, oprava a údržba, odborné prehliadky a skúšky plynových zariadení v rozsahu: zariadenia na: Bh2-spotrebu plynov spaľovaním s výkonom od 5kW do 500 kWPlatné pondelok 23. septembra 2002 – utorok 28. júna 2016
  • oprava a údržba elektrických zariadení v rozsahu: A-objekty bez nebezpečenstva výbuchu E2-zariadenia s napätím do 1000V E4.3-iné elektrické zariadenia (el. spotrebiče pre domácnosť a podobné účely vrátane kombinovanýchPlatné pondelok 23. septembra 2002 – utorok 28. júna 2016
  • veľkoobchod a maloobchod v rozsahu voľných živnostíPlatné pondelok 23. septembra 2002 – štvrtok 16. februára 2023
  • čistenie budov a upratovacie službyPlatné štvrtok 1. marca 2001 – štvrtok 16. februára 2023
  • faktoring a forfaitingPlatné štvrtok 1. marca 2001 – štvrtok 16. februára 2023
  • kresličské a grafické práce spojené s vyhotovením výrobnej dokumentáciePlatné štvrtok 1. marca 2001 – štvrtok 16. februára 2023

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

0 aktívnych z 4
  • Konateľpondelok 4. marca 2002 – streda 8. októbra 2008

    Adresa Wuppertálska 41, Košice, Slovenská republika

  • Konateľpondelok 4. marca 2002 – streda 10. júla 2019

    Adresa Humenská 11, 04011 Košice, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 1. marca 2001 – streda 10. júla 2019

    Adresa Wuppertálska 41, Košice, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 1. marca 2001 – štvrtok 16. februára 2023

    Adresa Perín 198, 04474 Perín - Chym, Slovenská republika

Prepojené osoby

0 aktívnych z 7
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 11. júla 2019 – štvrtok 16. februára 2023

    Adresa Perín 198, 04474 Perín - Chym, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 640 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 20. mája 2009 – streda 10. júla 2019

    Adresa Humenská 11, 04011 Košice, Slovenská republika

    Podiel25 %Vklad1 660 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 20. mája 2009 – streda 10. júla 2019

    Adresa Perín 198, 04474 Perín - Chym, Slovenská republika

    Podiel75 %Vklad4 980 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 9. októbra 2008 – utorok 19. mája 2009

    Adresa Humenská 11, 04011 Košice, Slovenská republika

    Podiel25 %Vklad50 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 4. marca 2002 – streda 8. októbra 2008

    Adresa Wuppertálska 41, Košice, Slovenská republika

  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 4. marca 2002 – utorok 19. mája 2009

    Adresa Perín 198, 04474 Perín - Chym, Slovenská republika

    Podiel75 %Vklad150 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 1. marca 2001 – nedeľa 3. marca 2002

    Adresa Wuppertálska 41, Košice, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Košice I
Číslo zápisu
Sro/12273/V
Právny stav
Iný dôvod zrušenia spoločnosti
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie

Právne skutočnosti

8 zápisov z obchodného registra

  • piatok 17. februára 2023Právny dôvod výmazu zapísanej osoby z obchodného registra: Zapísaná osoba vymazaná z obchodného registra od: 17.2.2023 Právny dôvod výmazu: ex offo výmaz
  • piatok 17. februára 2023Spoločnosť bola vymazaná na základe uznesenia Okresného súdu Košice I, č.k. 33CbR/32/2021-34 zo dňa 26. januára 2023.
  • piatok 17. februára 2023Zrušenie spoločnosti: Spoločnosť zrušená od: 22.2.2022 Právny dôvod zrušenia: Rozhodnutím súdu o zrušení obchodnej spoločnosti v zmysle ust. § 68b ods. 1 písm. b) Obch. zák. v spojení s ust. § 309d ods. 1 Civilného mimosporového poriadku.
  • sobota 2. októbra 2021Dňa 30.08.2021 bolo Okresným súdom Košice I začaté konanie o zrušení spoločnosti, ktoré sa vedie pod sp.zn. 33CbR/32/2021.
  • pondelok 26. januára 2004Úplné znenie spoločenskej zmluvy zo dňa 5.1.2004.
  • pondelok 23. septembra 2002Zmena spoločenskej zmluvy o založení spoločnosti - úplné znenie zo dňa 12.7.2002.
  • pondelok 4. marca 2002Zmena zakladateľskej listiny formou notárskej zápisnice číslo N 287/2001, Nz 287/2001 zo dňa 17.12.2001.
  • štvrtok 1. marca 2001Spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená zakladateľskou listinou zo dňa 19.2.2001 podľa zák. č. 513/1991 Zb. v znení neskorších predpisov.
MC Micass, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

MC Micass, s.r.o.

Perín 198, 04474 Perín - Chym

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.