Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36214957・Buzinská 14, 04015 Košice - mestská časť Šaca・Založené 2002
Obrat 2024
356 tis. €
−72 %Zisk 2024
−51 tis. €
−231 %Aktíva
150 tis. €
−50 %Vlastný kapitál
−177 tis. €
−41 %Zadlženosť
218,2 %
+77 ppHrubá marža
70,0 %
−8,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-14,4 %
−17 ppZisk / výnosy
ROA
-34,4 %
−47 ppRentabilita aktív
ROE
29,1 %
+60 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,27
−61 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−49 tis. €
−210 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,9 %
−17 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−231 tis. €
−79 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-22,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,18 mil. € | 1,13 mil. € | 1,07 mil. € | 342 tis. € |
| Pridaná hodnota | 750 tis. € | 760 tis. € | 838 tis. € | 239 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,19 mil. € | 1,15 mil. € | 1,29 mil. € | 356 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −196 tis. € | −90 tis. € | 39 tis. € | −51 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 5 761 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 5 761 € | 1 920 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 687 tis. € | 532 tis. € | 302 tis. € | 150 tis. € |
| Neobežný majetok | 28 tis. € | 19 tis. € | 33 tis. € | 64 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 28 tis. € | 19 tis. € | 33 tis. € | 64 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 654 tis. € | 510 tis. € | 266 tis. € | 84 tis. € |
| Zásoby | 305 € | 597 € | 628 € | 609 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 419 tis. € | 273 tis. € | 24 tis. € | 30 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 111 tis. € | 110 tis. € | 159 tis. € | 6 938 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 124 tis. € | 126 tis. € | 83 tis. € | 46 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 4 565 € | 3 091 € | 2 341 € | 2 055 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 687 tis. € | 532 tis. € | 302 tis. € | 150 tis. € |
| Vlastné imanie | −74 tis. € | −165 tis. € | −125 tis. € | −177 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 115 tis. € | −81 tis. € | −171 tis. € | −132 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −196 tis. € | −90 tis. € | 39 tis. € | −51 tis. € |
| Záväzky | 761 tis. € | 696 tis. € | 427 tis. € | 326 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 9 508 € | 11 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 741 tis. € | 673 tis. € | 395 tis. € | 314 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 10 tis. € | 13 tis. € | 20 tis. € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Buzinská 291/14, 04015 Košice - Šaca, Slovenská republika
Adresa Ranná 3, Košice, Slovenská republika
Adresa Lúčna 53, Košice, Slovenská republika
Adresa Ranná 3, Košice, Slovenská republika
Adresa Buzinská 291/14, 04015 Košice - Šaca, Slovenská republika
Adresa Ranná 3, Košice, Slovenská republika
Adresa Ranná 3, Košice, Slovenská republika
Adresa Ranná 3, Košice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
WTEW - STAV s.r.o.
Buzinská 14, 04015 Košice - mestská časť Šaca
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.