Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36216810・J. Gábriša 2535/10A, 91501 Nové Mesto nad Váhom・Založené 2002
Obrat 2020
26 tis. €
−2,8 %Zisk 2020
497 €
+147 %Aktíva
44 tis. €
−0,6 %Vlastný kapitál
32 tis. €
+1,6 %Zadlženosť
27,9 %
−1,6 ppHrubá marža
4,5 %
−8,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,9 %
+5,8 ppZisk / výnosy
ROA
1,1 %
+3,5 ppRentabilita aktív
ROE
1,6 %
+5,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
27,52
+48 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
497 €
+147 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
42 tis. €
+1,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-11,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 48 tis. € | 36 tis. € | 27 tis. € | 26 tis. € |
| Pridaná hodnota | 11 tis. € | 13 tis. € | 3 410 € | 1 180 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 49 tis. € | 36 tis. € | 27 tis. € | 26 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −7 287 € | 132 € | −1 051 € | 497 € |
| Daň z príjmov | 960 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 960 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 108 tis. € | 47 tis. € | 44 tis. € | 44 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 106 tis. € | 47 tis. € | 44 tis. € | 44 tis. € |
| Zásoby | 244 € | 244 € | 244 € | 244 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 37 tis. € | 37 tis. € | 37 tis. € | 37 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 65 tis. € | 4 726 € | 5 684 € | 3 517 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 287 € | 5 030 € | 1 570 € | 3 462 € |
| Časové rozlíšenie | 2 650 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 108 tis. € | 47 tis. € | 44 tis. € | 44 tis. € |
| Vlastné imanie | 93 tis. € | 32 tis. € | 31 tis. € | 32 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 7 081 € | 7 081 € | 7 081 € | 7 081 € |
| HV minulých rokov | 87 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € | 17 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −7 287 € | 132 € | −1 051 € | 497 € |
| Záväzky | 15 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 795 € | 1 845 € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 14 tis. € | 13 tis. € | 2 361 € | 1 590 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Křiby 4603, Zlín, Česká republika
Adresa Klabalská I/132, 76001 Zlín, Mladcová, Česká republika
Adresa Park Obrancov mieru 4, Košice, Slovenská republika
Adresa Klabalská I/132, 76001 Zlín, Mladcová, Česká republika
Adresa Klabalská I/132, 76001 Zlín, Mladcová, Česká republika
Adresa Křiby 4603, Zlín, Česká republika
Zapísané v OR SR
6 zápisov z obchodného registra
CLIENT ZLÍN, s.r.o.
J. Gábriša 2535/10A, 91501 Nové Mesto nad Váhom
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.