Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36218103・Agátová 19, 92101 Piešťany・Založené 1997
Obrat 2025
194 tis. €
−3,9 %Zisk 2025
48 tis. €
−12 %Aktíva
204 tis. €
−13 %Vlastný kapitál
141 tis. €
−20 %Zadlženosť
30,8 %
+5,9 ppHrubá marža
43,3 %
+2,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
24,5 %
−2,2 ppZisk / výnosy
ROA
23,3 %
+0,5 ppRentabilita aktív
ROE
33,7 %
+3,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,64
−25 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
60 tis. €
−12 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
103 tis. €
−30 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 168 tis. € | 359 tis. € | 202 tis. € | 193 tis. € |
| Pridaná hodnota | 44 tis. € | 156 tis. € | 83 tis. € | 84 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 168 tis. € | 360 tis. € | 202 tis. € | 194 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 32 tis. € | 107 tis. € | 54 tis. € | 48 tis. € |
| Daň z príjmov | 8 390 € | 28 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 134 tis. € | 231 tis. € | 235 tis. € | 204 tis. € |
| Neobežný majetok | 33 tis. € | 35 tis. € | 30 tis. € | 38 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 33 tis. € | 35 tis. € | 22 tis. € | 38 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 7 291 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 102 tis. € | 196 tis. € | 206 tis. € | 166 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 47 tis. € | 79 tis. € | 122 tis. € | 86 tis. € |
| Finančné účty | 55 tis. € | 116 tis. € | 84 tis. € | 80 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 134 tis. € | 231 tis. € | 235 tis. € | 204 tis. € |
| Vlastné imanie | 100 tis. € | 186 tis. € | 177 tis. € | 141 tis. € |
| Základné imanie | 6 972 € | 6 972 € | 6 972 € | 6 972 € |
| HV minulých rokov | 51 tis. € | 57 tis. € | 98 tis. € | 66 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 32 tis. € | 107 tis. € | 54 tis. € | 48 tis. € |
| Záväzky | 35 tis. € | 45 tis. € | 59 tis. € | 63 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 659 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 40 tis. € | 45 tis. € | 59 tis. € | 63 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | −6 089 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Agátová 19, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Halalovka 2393/28, Trenčín, Slovenská republika
Adresa Piešťanská 1, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Lipová 69/22, Piešťany, Slovenská republika
Adresa Agátová 19, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Halalovka 2393/28, Trenčín, Slovenská republika
Adresa Piešťanská 1, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Lipová 69/22, Piešťany, Slovenská republika
Adresa Halalovka 2393/28, Trenčín, Slovenská republika
Adresa Piešťanská 1, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Lipová 69/22, Piešťany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.