Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36221619・Koreszkova 1152/10, 90901 Skalica・Založené 1997
Obrat 2020
10 tis. €
−44 %Zisk 2020
390 €
−77 %Aktíva
219 tis. €
+3,2 %Vlastný kapitál
27 tis. €
+25 %Zadlženosť
87,6 %
−2,2 ppHrubá marža
4,6 %
−7,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,9 %
−5,4 ppZisk / výnosy
ROA
0,2 %
−0,6 ppRentabilita aktív
ROE
1,4 %
−6,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,14
+2,5 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
459 €
−78 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,0 %
−6,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
27 tis. €
+25 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-7,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5 000 € | 10 tis. € | 18 tis. € | 10 tis. € |
| Pridaná hodnota | 841 € | −325 € | 2 112 € | 459 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5 000 € | 10 tis. € | 18 tis. € | 10 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −189 € | −325 € | 1 668 € | 390 € |
| Daň z príjmov | 960 € | 0 € | 444 € | 69 € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 119 tis. € | 117 tis. € | 212 tis. € | 219 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 119 tis. € | 117 tis. € | 212 tis. € | 219 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 114 tis. € | 114 tis. € | 207 tis. € | 208 tis. € |
| Finančné účty | 5 289 € | 3 622 € | 5 067 € | 11 tis. € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 119 tis. € | 117 tis. € | 212 tis. € | 219 tis. € |
| Vlastné imanie | 33 tis. € | 32 tis. € | 22 tis. € | 27 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 14 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € | 20 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −189 € | −325 € | 1 668 € | 390 € |
| Záväzky | 86 tis. € | 85 tis. € | 191 tis. € | 192 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 86 tis. € | 85 tis. € | 191 tis. € | 192 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Hrnčířská 2343, 47001 Česká Lípa, Česká republika
Adresa Pražská 564, 47201 Doksy, Česká republika
Adresa Telgárt 191, 97673 Telgárt, Slovenská republika
Adresa SNP 25, Skalica, Slovenská republika
Adresa Pplk. Pľjušťa 18, Skalica, Slovenská republika
Adresa Lauthausener str., 26, Hennef, Spolková republika Nemecko
Adresa Pplk. Pľjušťa 18, Skalica, Slovenská republika
Adresa SNP 25, Skalica, Slovenská republika
Adresa Pplk. Pľjušťa 18, Skalica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.