Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36226998・Kátovská 1138, 90851 Holíč・Založené 1998
Obrat 2025
22 tis. €
+9,0 %Zisk 2025
7 147 €
+79 %Aktíva
38 tis. €
+30 %Vlastný kapitál
34 tis. €
+27 %Zadlženosť
11,1 %
+2,0 ppHrubá marža
61,6 %
+11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
32,5 %
+13 ppZisk / výnosy
ROA
18,8 %
+5,2 ppRentabilita aktív
ROE
21,2 %
+6,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,95
−17 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 954 €
+68 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,1 %
−5,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
34 tis. €
+29 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 17 tis. € | 17 tis. € | 20 tis. € | 22 tis. € |
| Pridaná hodnota | 8 100 € | 12 tis. € | 10 tis. € | 14 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 17 tis. € | 17 tis. € | 20 tis. € | 22 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 458 € | −131 € | 3 994 € | 7 147 € |
| Daň z príjmov | 450 € | 1 077 € | 733 € | 807 € |
| Daň z príjmov splatná | 450 € | 1 077 € | 733 € | 807 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 33 tis. € | 26 tis. € | 29 tis. € | 38 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 383 € | 957 € | 532 € | 106 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 383 € | 957 € | 532 € | 106 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 32 tis. € | 25 tis. € | 29 tis. € | 38 tis. € |
| Zásoby | 6 000 € | 2 € | 0 € | 2 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 395 € | 2 855 € | 3 575 € | 2 855 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 22 tis. € | 22 tis. € | 25 tis. € | 35 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 54 € | 12 € | 0 € | 15 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 33 tis. € | 26 tis. € | 29 tis. € | 38 tis. € |
| Vlastné imanie | 23 tis. € | 23 tis. € | 27 tis. € | 34 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 15 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € | 19 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 458 € | −131 € | 3 994 € | 7 147 € |
| Záväzky | 10 tis. € | 3 248 € | 2 670 € | 4 230 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 10 tis. € | 3 248 € | 2 670 € | 4 230 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
2 registrované činnosti
Adresa kpt. Nálepku 1213/1, 90851 Holíč, Slovenská republika
Adresa kpt. Nálepku 1213/1, Holíč, Slovenská republika
Adresa kpt. Nálepku 1, Holíč, Slovenská republika
Adresa kpt. Nálepku 1213/1, 90851 Holíč, Slovenská republika
Adresa kpt. Nálepku 1213/1, 90851 Holíč, Slovenská republika
Adresa Vnorovy 528, Vnorovy, Česká republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.