Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

S & A, spol. s r.o.

Finančný profil firmyIČO 36233404Komenského 8, 92101 PiešťanyZaložené 1999

Obrat 2024

215 tis. €

+8,9 %
IČO
36233404
DIČ
2021469692
IČ DPH
SK2021469692, podľa §7a, registrácia od pondelok 14. júla 2014
Sídlo
S & A, spol. s r.o.Komenského 8 92101 Piešťany
Dátum vzniku
pondelok 6. septembra 1999
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trnava, Sro/11622/T

Zisk 2024

31 tis. €

−16 %

Aktíva

114 tis. €

+1,8 %

Vlastný kapitál

88 tis. €

+55 %

Zadlženosť

22,6 %

−26 pp

Hrubá marža

24,7 %

−0,6 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−16 %
20 tis. €5 331 €1 148 €24 tis. €13 tis. €24 tis. €5 727 €31 tis. €12 tis. €37 tis. €31 tis. €20142015201620172018201920202021202220232024

Tržby

+20 %
107 tis. €106 tis. €114 tis. €130 tis. €116 tis. €130 tis. €96 tis. €145 tis. €130 tis. €178 tis. €214 tis. €20142015201620172018201920202021202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

14,5 %

−4,2 pp

Zisk / výnosy

ROA

27,4 %

−5,6 pp

Rentabilita aktív

ROE

35,4 %

−29 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

4,24

+81 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

40 tis. €

−15 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

22,4 %

+0,6 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

84 tis. €

+37 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

7,1 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

114 tis. €2014106 tis. €2015115 tis. €2016132 tis. €2017123 tis. €2018132 tis. €2019104 tis. €2020147 tis. €2021130 tis. €2022198 tis. €2023215 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru145 tis. €130 tis. €178 tis. €214 tis. €
Pridaná hodnota54 tis. €28 tis. €45 tis. €53 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti147 tis. €130 tis. €198 tis. €215 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení31 tis. €12 tis. €37 tis. €31 tis. €
Daň z príjmov9 321 €3 877 €10 tis. €9 027 €
Daň z príjmov splatná9 321 €

Aktíva

  • Neobežný majetok4 592 €
  • Obežný majetok109 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie88 tis. €
  • Záväzky26 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220232024
Majetok celkom152 tis. €100 tis. €112 tis. €114 tis. €
Neobežný majetok11 tis. €8 667 €5 432 €4 592 €
Dlhodobý hmotný majetok11 tis. €8 667 €5 432 €4 592 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok140 tis. €92 tis. €107 tis. €109 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky21 tis. €26 tis. €17 tis. €9 971 €
Krátkodobý finančný majetok0 €
Finančné účty119 tis. €66 tis. €90 tis. €100 tis. €
Časové rozlíšenie1 292 €

Pasíva

Položka2021202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky152 tis. €100 tis. €112 tis. €114 tis. €
Vlastné imanie39 tis. €20 tis. €57 tis. €88 tis. €
Základné imanie6 972 €6 972 €6 972 €6 972 €
Fondy a iné zložky vlastného imania697 €
HV minulých rokov0 €0 €12 tis. €49 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení31 tis. €12 tis. €37 tis. €31 tis. €
Záväzky112 tis. €80 tis. €55 tis. €26 tis. €
Dlhodobé záväzky23 €23 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky42 tis. €46 tis. €45 tis. €26 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €
Bankové úvery dlhodobé46 tis. €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé24 tis. €34 tis. €9 600 €0 €
Rezervy600 €600 €0 €0 €
Časové rozlíšenie60 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

5 828 €2 660 €2 375 €6 373 €5 389 €6 975 €2 111 €9 321 €3 877 €10 tis. €9 027 €20142015201620172018201920202021202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

7 registrovaných činností

  • organizovanie a zabezpečenie kultúrnych a športových podujatíPlatné od piatok 28. marca 2008
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia v ambulancii v odbore chirurgia - ortopédiaPlatné od piatok 28. marca 2008
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnostiPlatné od pondelok 6. septembra 1999
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnostiPlatné od pondelok 6. septembra 1999
  • prieskum trhu a poradenská činnosť v rozsahu voľnej živnostiPlatné od pondelok 6. septembra 1999
  • reklamné činnostiPlatné od pondelok 6. septembra 1999
  • sprostredkovateľská činnosťPlatné od pondelok 6. septembra 1999

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

3 aktívnych z 6
  • Konateľod pondelok 6. septembra 1999

    Adresa Bottova 12, Piešťany, Slovenská republika

  • Konateľod pondelok 6. septembra 1999

    Adresa Na Lehote 1, 92101 Piešťany, Slovenská republika

  • Konateľod pondelok 6. septembra 1999

    Adresa Važská 27, 92701 Piešťany, Slovenská republika

  • Konateľpondelok 6. septembra 1999 – štvrtok 27. marca 2008

    Adresa Komenského 8, Piešťany, Slovenská republika

  • Konateľpondelok 6. septembra 1999 – štvrtok 27. marca 2008

    Adresa Važská 27, Piešťany, Slovenská republika

  • Konateľpondelok 6. septembra 1999 – piatok 9. júna 2017

    Adresa Važská 27, 92701 Piešťany, Slovenská republika

Prepojené osoby

3 aktívnych z 8
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 11. novembra 2020

    Adresa Bottova 12, Piešťany, Slovenská republika

    Podiel33,33 %Vklad2 324 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 11. novembra 2020

    Adresa Na Lehote 1, 92101 Piešťany, Slovenská republika

    Podiel33,33 %Vklad2 324 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 11. novembra 2020

    Adresa Važská 27, 92701 Piešťany, Slovenská republika

    Podiel33,33 %Vklad2 324 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 28. marca 2008 – utorok 10. novembra 2020

    Adresa Na Lehote 1, 92101 Piešťany, Slovenská republika

    Podiel33,33 %Vklad70 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 28. marca 2008 – utorok 10. novembra 2020

    Adresa Važská 27, 92701 Piešťany, Slovenská republika

    Podiel33,33 %Vklad70 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 6. septembra 1999 – utorok 10. novembra 2020

    Adresa Bottova 12, Piešťany, Slovenská republika

    Podiel33,33 %Vklad70 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 6. septembra 1999 – štvrtok 27. marca 2008

    Adresa Komenského 8, Piešťany, Slovenská republika

    Podiel33,33 %Vklad70 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 6. septembra 1999 – štvrtok 27. marca 2008

    Adresa Važská 27, Piešťany, Slovenská republika

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trnava
Číslo zápisu
Sro/11622/T
Hlavná činnosť
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • pondelok 6. septembra 1999Spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 13.08.1999 podľa slovenského práva.
S & A, spol. s r.o.

Sídlo spoločnosti

S & A, spol. s r.o.

Komenského 8, 92101 Piešťany

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.