Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36234702・Žilinská 112, 92101 Piešťany・Založené 1999
Obrat 2023
124 tis. €
−46 %Zisk 2023
−1 959 €
+33 %Aktíva
548 tis. €
+20 %Vlastný kapitál
225 tis. €
−1,6 %Zadlženosť
58,9 %
+9,0 ppHrubá marža
24,3 %
+13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,6 %
−0,3 ppZisk / výnosy
ROA
-0,4 %
+0,3 ppRentabilita aktív
ROE
-0,9 %
+0,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,47
+56 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 708 €
+38 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-14,7 %
−7,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−162 tis. €
−13 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 174 tis. € | 121 tis. € | 214 tis. € | 109 tis. € |
| Pridaná hodnota | 21 tis. € | 44 tis. € | 25 tis. € | 26 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 174 tis. € | 122 tis. € | 229 tis. € | 124 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −14 tis. € | 1 368 € | −2 932 € | −1 959 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 153 € | 186 € | 251 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 153 € | 186 € | 251 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 425 tis. € | 431 tis. € | 456 tis. € | 548 tis. € |
| Neobežný majetok | 383 tis. € | 373 tis. € | 369 tis. € | 378 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 383 tis. € | 373 tis. € | 369 tis. € | 378 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 43 tis. € | 35 tis. € | 62 tis. € | 145 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 1 774 € | 1 774 € | 2 213 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 327 € | 315 € | 1 323 € | 2 271 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 41 tis. € | 33 tis. € | 59 tis. € | 140 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 23 tis. € | 26 tis. € | 26 tis. € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 425 tis. € | 431 tis. € | 456 tis. € | 548 tis. € |
| Vlastné imanie | 230 tis. € | 232 tis. € | 229 tis. € | 225 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 454 € | 454 € | 454 € | 454 € |
| HV minulých rokov | −132 tis. € | −147 tis. € | −145 tis. € | −150 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −14 tis. € | 1 368 € | −2 932 € | −1 959 € |
| Záväzky | 195 tis. € | 199 tis. € | 227 tis. € | 323 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 22 tis. € | 16 tis. € | 23 tis. € | 16 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 172 tis. € | 183 tis. € | 205 tis. € | 306 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Vážska 17, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Košecká 7024/3, 92201 Piešťany, Slovenská republika
Adresa E.F.Scherera 9, Piešťany, Slovenská republika
Adresa Košecká 7024/3, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Brezová 1/2871, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa E.F.Scherera 9, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Brezová 1/2871, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa E.F.Scherera 9, Piešťany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.