Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36238431・Báč 254, 93030 Báč・Založené 2000
Obrat 2024
3,35 mil. €
−0,1 %Zisk 2024
299 tis. €
+7,4 %Aktíva
3,42 mil. €
+16 %Vlastný kapitál
1,59 mil. €
+23 %Zadlženosť
53,5 %
−2,6 ppHrubá marža
52,6 %
+3,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,9 %
+0,6 ppZisk / výnosy
ROA
8,7 %
−0,7 ppRentabilita aktív
ROE
18,8 %
−2,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,25
+72 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
392 tis. €
+6,8 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,7 %
−0,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
324 tis. €
+187 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
18,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2,11 mil. € | 2,67 mil. € | 3,2 mil. € | 3,22 mil. € |
| Pridaná hodnota | 831 tis. € | 1,12 mil. € | 1,57 mil. € | 1,7 mil. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2,21 mil. € | 2,84 mil. € | 3,36 mil. € | 3,35 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 178 tis. € | 274 tis. € | 278 tis. € | 299 tis. € |
| Daň z príjmov | 57 tis. € | 79 tis. € | 89 tis. € | 93 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 57 tis. € | 79 tis. € | 89 tis. € | 93 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2,11 mil. € | 2,11 mil. € | 2,94 mil. € | 3,42 mil. € |
| Neobežný majetok | 1,37 mil. € | 1,22 mil. € | 1,94 mil. € | 1,81 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1,37 mil. € | 1,22 mil. € | 1,94 mil. € | 1,81 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | −1 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 734 tis. € | 871 tis. € | 1,0 mil. € | 1,6 mil. € |
| Zásoby | 0 € | 9 750 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 290 tis. € | 346 tis. € | 396 tis. € | 521 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 444 tis. € | 515 tis. € | 607 tis. € | 1,08 mil. € |
| Časové rozlíšenie | 6 705 € | 13 tis. € | 955 € | 10 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2,11 mil. € | 2,11 mil. € | 2,94 mil. € | 3,42 mil. € |
| Vlastné imanie | 781 tis. € | 1,01 mil. € | 1,29 mil. € | 1,59 mil. € |
| Základné imanie | 19 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 900 € | 1 900 € | 1 900 € | 1 900 € |
| HV minulých rokov | 582 tis. € | 720 tis. € | 993 tis. € | 1,27 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 178 tis. € | 274 tis. € | 278 tis. € | 299 tis. € |
| Záväzky | 1,33 mil. € | 1,09 mil. € | 1,65 mil. € | 1,83 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 5 184 € | 6 551 € | 55 tis. € | 223 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 1,04 mil. € | 819 tis. € | 1,38 mil. € | 1,27 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 283 tis. € | 267 tis. € | 221 tis. € | 335 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Báč 254, 93030 Báč, Slovenská republika
Adresa Veľká Paka 324, 93051 Veľká Paka, Slovenská republika
Adresa Báč 254, 93030 Báč, Slovenská republika
Adresa Padáň 295, 92901 Padáň, Slovenská republika
Adresa Padáň 295, Padáň, Slovenská republika
Adresa Báč 254, 93030 Báč, Slovenská republika
Adresa Báč 254, 93030 Báč, Slovenská republika
Adresa Padáň 295, 92901 Padáň, Slovenská republika
Adresa Padáň 295, 92901 Padáň, Slovenská republika
Adresa Padáň 295, Padáň, Slovenská republika
Adresa Nová Ves 2224/33, Dunajská Streda, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.