Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36239895・Odborárska 1381/18, 915 01 Nové Mesto nad Váhom・Založené 2000
Obrat 2025
39 tis. €
+112 %Zisk 2025
13 tis. €
+623 %Aktíva
46 tis. €
+95 %Vlastný kapitál
21 tis. €
+24 %Zadlženosť
55,1 %
+26 ppHrubá marža
60,0 %
+20 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
34,6 %
+24 ppZisk / výnosy
ROA
29,1 %
+21 ppRentabilita aktív
ROE
64,9 %
+54 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,39
−49 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
15 tis. €
+584 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,6 %
−4,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
11 tis. €
−20 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 45 tis. € | 14 tis. € | 18 tis. € | 39 tis. € |
| Pridaná hodnota | 24 tis. € | 2 668 € | 7 359 € | 23 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 45 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € | 39 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 17 tis. € | −199 € | 1 865 € | 13 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 947 € | 171 € | 340 € | 1 602 € |
| Daň z príjmov splatná | 2 947 € | 171 € | 340 € | 1 602 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 38 tis. € | 32 tis. € | 24 tis. € | 46 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 712 € | 11 tis. € | 7 858 € | 31 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 712 € | 11 tis. € | 7 858 € | 31 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 35 tis. € | 21 tis. € | 16 tis. € | 15 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 767 € | 3 805 € | 6 723 € | 7 388 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 32 tis. € | 17 tis. € | 9 076 € | 7 126 € |
| Časové rozlíšenie | 72 € | 168 € | 152 € | 988 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 38 tis. € | 32 tis. € | 24 tis. € | 46 tis. € |
| Vlastné imanie | 37 tis. € | 22 tis. € | 17 tis. € | 21 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 8 688 € | 11 tis. € | 3 590 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 17 tis. € | −199 € | 1 865 € | 13 tis. € |
| Záväzky | 471 € | 9 617 € | 7 051 € | 26 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 12 € | 7 814 € | 5 232 € | 22 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 459 € | 1 803 € | 1 819 € | 3 304 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
28 registrovaných činností
Adresa Dubčekova 2801/27, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Piešťanská 52, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Langsfeldova 1, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Piešťanská 52, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Langsfeldova 1, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Dubčekova 2801/27, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Dubčekova 2801/27, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Langsfeldova 1, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Langsfeldova 1, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Langsfeldova 1, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Langsfeldova 1, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
ABC OFFICE INTERIÉR, s.r.o.
Odborárska 1381/18, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.