Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36249581・Muškátová ulica 301/21, 91909 Bohdanovce nad Trnavou・Založené 2002
Obrat 2025
61 tis. €
+2 190 %Zisk 2025
−26 tis. €
+10 %Aktíva
160 tis. €
+5,7 %Vlastný kapitál
−133 tis. €
−25 %Zadlženosť
182,8 %
+13 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-43,7 %
+1 070 ppZisk / výnosy
ROA
-16,5 %
+2,9 ppRentabilita aktív
ROE
20,0 %
−7,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,54
−4,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−26 tis. €
+12 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,8 %
−2,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−135 tis. €
−20 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
104,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 150 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −5 351 € | −4 275 € | −14 tis. € | −6 249 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 147 tis. € | 554 € | 2 647 € | 61 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −18 tis. € | −19 tis. € | −29 tis. € | −26 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 187 tis. € | 175 tis. € | 152 tis. € | 160 tis. € |
| Neobežný majetok | 14 tis. € | 10 tis. € | 6 420 € | 2 568 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 14 tis. € | 10 tis. € | 6 420 € | 2 568 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 173 tis. € | 165 tis. € | 145 tis. € | 158 tis. € |
| Zásoby | 147 tis. € | 148 tis. € | 642 € | 61 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 952 € | 949 € | 1 079 € | 4 402 € |
| Finančné účty | 24 tis. € | 16 tis. € | 143 tis. € | 92 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 187 tis. € | 175 tis. € | 152 tis. € | 160 tis. € |
| Vlastné imanie | −58 tis. € | −77 tis. € | −106 tis. € | −133 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −47 tis. € | −65 tis. € | −84 tis. € | −113 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −18 tis. € | −19 tis. € | −29 tis. € | −26 tis. € |
| Záväzky | 245 tis. € | 252 tis. € | 258 tis. € | 293 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 245 tis. € | 252 tis. € | 258 tis. € | 293 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 35 € | 180 € | 36 € | 209 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Muškátová ulica 301/21, 91909 Bohdanovce nad Trnavou, Slovenská republika
Adresa Bohdanovce nad Trnavou 301, 91909 Bohdanovce nad Trnavou, Slovenská republika
Adresa Bohdanovce nad Trnavou 301, 91909 Bohdanovce nad Trnavou, Slovenská republika
Adresa Bohdanovce 109, 91909 Bohdanovce, Slovenská republika
Adresa Bohdanovce nad Trnavou 301, 91909 Bohdanovce nad Trnavou, Slovenská republika
Adresa Bohdanovce nad Trnavou 301, 91909 Bohdanovce nad Trnavou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
M&L Consulting s.r.o.
Muškátová ulica 301/21, 91909 Bohdanovce nad Trnavou
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.