Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36252930・Štúrova 139/45, 90501 Senica・Založené 2003
Obrat 2025
615 tis. €
+24 %Zisk 2025
102 tis. €
+58 %Aktíva
727 tis. €
+16 %Vlastný kapitál
600 tis. €
+9,5 %Zadlženosť
17,4 %
+4,7 ppHrubá marža
62,2 %
−4,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
16,6 %
+3,6 ppZisk / výnosy
ROA
14,0 %
+3,7 ppRentabilita aktív
ROE
17,0 %
+5,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,51
−23 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
131 tis. €
+60 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,1 %
+1,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
444 tis. €
+14 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 415 tis. € | 513 tis. € | 502 tis. € | 603 tis. € |
| Pridaná hodnota | 297 tis. € | 353 tis. € | 335 tis. € | 375 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 404 tis. € | 520 tis. € | 496 tis. € | 615 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 49 tis. € | 95 tis. € | 65 tis. € | 102 tis. € |
| Daň z príjmov | 13 tis. € | 25 tis. € | 17 tis. € | 29 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 13 tis. € | 25 tis. € | 17 tis. € | 29 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 538 tis. € | 655 tis. € | 628 tis. € | 727 tis. € |
| Neobežný majetok | 167 tis. € | 166 tis. € | 161 tis. € | 156 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 167 tis. € | 166 tis. € | 161 tis. € | 156 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 371 tis. € | 489 tis. € | 468 tis. € | 571 tis. € |
| Zásoby | 1 532 € | 7 779 € | 8 607 € | 13 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 400 € | 400 € | 400 € | 400 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 87 tis. € | 74 tis. € | 81 tis. € | 102 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 282 tis. € | 407 tis. € | 377 tis. € | 455 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 538 tis. € | 655 tis. € | 628 tis. € | 727 tis. € |
| Vlastné imanie | 483 tis. € | 548 tis. € | 548 tis. € | 600 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 140 € | 140 € | 140 € | 140 € |
| HV minulých rokov | 427 tis. € | 446 tis. € | 477 tis. € | 492 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 49 tis. € | 95 tis. € | 65 tis. € | 102 tis. € |
| Záväzky | 55 tis. € | 106 tis. € | 80 tis. € | 127 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 28 € | 110 € | 291 € | 219 € |
| Krátkodobé záväzky | 54 tis. € | 106 tis. € | 80 tis. € | 126 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa 1. Máje 405, 74201 Suchdol nad Odrou, Česká republika
Adresa Vrchlického 776/13, 74301 Bílovec, Česká republika
Adresa Hviezdoslavova 314/25, 90501 Senica, Slovenská republika
Adresa 1. Máje 405, 74201 Suchdol nad Odrou, Česká republika
Adresa Vrchlického 776/13, 74301 Bílovec, Česká republika
Adresa 1. Máje 405, Suchdol nad Odrou, Česká republika
Adresa Vrchlického 776/13, Bílovec, Česká republika
Adresa 1. Máje 405, Suchdol nad Odrou, Česká republika
Adresa Vrchlického 776/13, Bílovec, Česká republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.