Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36254428・Štefánikova 5, 91701 Trnava・Založené 2003
Obrat 2025
74 tis. €
−3,0 %Zisk 2025
−17 tis. €
−77 %Aktíva
196 tis. €
−7,2 %Vlastný kapitál
−445 tis. €
−3,9 %Zadlženosť
326,9 %
+24 ppHrubá marža
62,8 %
+8,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-23,5 %
−11 ppZisk / výnosy
ROA
-8,9 %
−4,2 ppRentabilita aktív
ROE
3,9 %
+1,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,08
+30 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−17 tis. €
−85 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-5,8 %
+5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−586 tis. €
+2,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-7,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 101 tis. € | 101 tis. € | 76 tis. € | 73 tis. € |
| Pridaná hodnota | 71 tis. € | 56 tis. € | 41 tis. € | 46 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 101 tis. € | 104 tis. € | 76 tis. € | 74 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −29 tis. € | −27 tis. € | −9 863 € | −17 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 215 tis. € | 224 tis. € | 211 tis. € | 196 tis. € |
| Neobežný majetok | 204 tis. € | 188 tis. € | 173 tis. € | 147 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 204 tis. € | 188 tis. € | 173 tis. € | 147 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 11 tis. € | 36 tis. € | 38 tis. € | 49 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 163 € | 23 tis. € | 8 604 € | 6 899 € |
| Finančné účty | 5 175 € | 14 tis. € | 29 tis. € | 42 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 215 tis. € | 224 tis. € | 211 tis. € | 196 tis. € |
| Vlastné imanie | −391 tis. € | −419 tis. € | −429 tis. € | −445 tis. € |
| Základné imanie | 6 672 € | 6 672 € | 6 672 € | 6 672 € |
| HV minulých rokov | −370 tis. € | −399 tis. € | −426 tis. € | −435 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −29 tis. € | −27 tis. € | −9 863 € | −17 tis. € |
| Záväzky | 607 tis. € | 643 tis. € | 640 tis. € | 641 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 025 € | 1 283 € | 1 395 € | 1 542 € |
| Krátkodobé záväzky | 606 tis. € | 642 tis. € | 639 tis. € | 635 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 4 907 € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Štefana Moyzesa 3247/2B, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Poľná 5, Trnava, Slovenská republika
Adresa Matuškova 8655/8, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Koceľova 7, Trnava, Slovenská republika
Adresa Koceľova 7, Trnava, Slovenská republika
Adresa Čajkovského 31, Trnava, Slovenská republika
Adresa Štefana Moyzesa 3247/2B, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Matuškova 8655/8, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Poľná 5, Trnava, Slovenská republika
Adresa Koceľova 7, Trnava, Slovenská republika
Adresa Koceľova 7, Trnava, Slovenská republika
Adresa Čajkovského 31, Trnava, Slovenská republika
Adresa Koceľova 7, Trnava, Slovenská republika
Adresa Poľná 5, Trnava, Slovenská republika
Adresa Čajkovského 31, Trnava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.