Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36256307・Sibírska 1329, 90851 Holíč・Založené 2003
Obrat 2025
51 tis. €
+71 %Zisk 2025
8 173 €
+182 %Aktíva
53 tis. €
+210 %Vlastný kapitál
32 tis. €
+154 %Zadlženosť
40,0 %
+13 ppHrubá marža
65,3 %
+6,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
15,9 %
+49 ppZisk / výnosy
ROA
15,5 %
+74 ppRentabilita aktív
ROE
25,9 %
+106 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,93
−51 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 133 €
+195 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,5 %
+14 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−1 351 €
−140 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
12,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 28 tis. € | 22 tis. € | 29 tis. € | 42 tis. € |
| Pridaná hodnota | 16 tis. € | 8 917 € | 17 tis. € | 28 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 29 tis. € | 22 tis. € | 30 tis. € | 51 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −4 467 € | −13 tis. € | −9 998 € | 8 173 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 21 tis. € | 21 tis. € | 17 tis. € | 53 tis. € |
| Neobežný majetok | 12 tis. € | 11 tis. € | 9 889 € | 34 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 12 tis. € | 11 tis. € | 9 889 € | 34 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 843 € | 11 tis. € | 7 137 € | 19 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 374 € | 9 571 € | 3 706 € | 5 710 € |
| Finančné účty | 5 469 € | 1 106 € | 3 431 € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 21 tis. € | 21 tis. € | 17 tis. € | 53 tis. € |
| Vlastné imanie | 16 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € | 32 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −41 tis. € | −45 tis. € | −58 tis. € | −68 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −4 467 € | −13 tis. € | −9 998 € | 8 173 € |
| Záväzky | 5 304 € | 8 051 € | 4 601 € | 21 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 726 € | 772 € | 824 € | 877 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 578 € | 7 293 € | 3 777 € | 20 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | −14 € | 0 € | −13 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Masarykova 1044/46A, 90848 Kopčany, Slovenská republika
Adresa Dolné Košariská 42, 90615 Košariská, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 129, 90603 Smrdáky, Slovenská republika
Adresa Kollárova 1690/20, 90851 Holíč, Slovenská republika
Adresa Masarykova 1044/46A, 90848 Kopčany, Slovenská republika
Adresa Dolné Košariská 42, 90615 Košariská, Slovenská republika
Adresa Kollárova 1690/20, 90851 Holíč, Slovenská republika
Adresa Kollárova 1690/20, 90851 Holíč, Slovenská republika
Adresa Dolné Košariská 42, 90615 Košariská, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 129, 90603 Smrdáky, Slovenská republika
Adresa Kollárova 1690/20, 90851 Holíč, Slovenská republika
Adresa Dolné Košariská 42, 90615 Košariská, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.