Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36258083・Jasná 2, 91701 Trnava・Založené 2004
Obrat 2025
1,4 mil. €
−17 %Zisk 2025
12 tis. €
−90 %Aktíva
492 tis. €
−52 %Vlastný kapitál
244 tis. €
+5,0 %Zadlženosť
50,4 %
−27 ppHrubá marža
8,4 %
−5,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,8 %
−5,8 ppZisk / výnosy
ROA
2,4 %
−8,4 ppRentabilita aktív
ROE
4,8 %
−43 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,44
+33 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
16 tis. €
−89 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,7 %
+3,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
108 tis. €
+63 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,66 mil. € | 1,58 mil. € | 1,69 mil. € | 1,37 mil. € |
| Pridaná hodnota | 369 tis. € | 156 tis. € | 236 tis. € | 115 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2,48 mil. € | 1,6 mil. € | 1,69 mil. € | 1,4 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 778 tis. € | 113 tis. € | 111 tis. € | 12 tis. € |
| Daň z príjmov | 207 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 207 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,11 mil. € | 553 tis. € | 1,03 mil. € | 492 tis. € |
| Neobežný majetok | 130 tis. € | 158 tis. € | 165 tis. € | 135 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 130 tis. € | 158 tis. € | 165 tis. € | 135 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 978 tis. € | 396 tis. € | 867 tis. € | 356 tis. € |
| Zásoby | 48 tis. € | 37 tis. € | 228 tis. € | 91 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 339 tis. € | 249 tis. € | 231 tis. € | 51 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 590 tis. € | 109 tis. € | 408 tis. € | 214 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 168 € | 0 € | 277 € | 271 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,11 mil. € | 553 tis. € | 1,03 mil. € | 492 tis. € |
| Vlastné imanie | 786 tis. € | 121 tis. € | 232 tis. € | 244 tis. € |
| Základné imanie | 6 990 € | 6 990 € | 6 990 € | 6 990 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 699 € | 699 € | 699 € | 699 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 113 tis. € | 224 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 778 tis. € | 113 tis. € | 111 tis. € | 12 tis. € |
| Záväzky | 322 tis. € | 432 tis. € | 800 tis. € | 248 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 1 € |
| Krátkodobé záväzky | 322 tis. € | 432 tis. € | 800 tis. € | 248 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 200 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Jasná 2, Trnava, Slovenská republika
Adresa Mýtna 34, Trnava, Slovenská republika
Adresa Mýtna 34, Trnava, Slovenská republika
Adresa Jasná 2, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Jasná 2, Trnava, Slovenská republika
Adresa Mýtna 34, Trnava, Slovenská republika
Adresa Jasná 2, Trnava, Slovenská republika
Adresa Mýtna 34, Trnava, Slovenská republika
Adresa Mýtna 34, Trnava, Slovenská republika
Adresa Jasná 2, Trnava, Slovenská republika
Adresa Mýtna 34, Trnava, Slovenská republika
Adresa Mýtna 34, Trnava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.