Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Zrušená od piatok 31. júla 2026

P.M.S. Slovakia s.r.o. v likvidácii

Finančný profil firmyIČO 36259136Ulica Vicenzy 24, 93101 ŠamorínZaložené 2004

Obrat 2026

60

IČO
36259136
DIČ
2021804400Daňová registrácia je zrušená
IČ DPH
Sídlo
P.M.S. Slovakia s.r.o. v likvidáciiUlica Vicenzy 24 93101 Šamorín
Dátum vzniku
štvrtok 4. marca 2004
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trnava, Sro/14682/T
Dátum zániku
piatok 31. júla 2026

Zisk 2026

−37 tis. €

−281 %

Aktíva

10 tis. €

−78 %

Vlastný kapitál

−37 tis. €

−178 %

Zadlženosť

455,7 %

+454 pp

Hrubá marža

Nezverejnené
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−281 %
−39 tis. €−57 tis. €−83 tis. €−138 tis. €−12 tis. €−1 832 €965 €4 896 €6 107 €17 tis. €960 tis. €−9 604 €−37 tis. €2014201520162017201820192020202120222023202420252026

Tržby

178 tis. €184 tis. €0 €30 €83 tis. €90 tis. €90 tis. €95 tis. €95 tis. €112 tis. €72 tis. €0 €0 €2014201520162017201820192020202120222023202420252026

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-60 966,7 %

Zisk / výnosy

ROA

-355,7 %

−336 pp

Rentabilita aktív

ROE

100,0 %

+120 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,22

−99 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−37 tis. €

−288 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-0,0 %

+1,8 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−37 tis. €

−429 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-9,6 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

189 tis. €2014196 tis. €201512 tis. €20164 520 €201787 tis. €201894 tis. €201990 tis. €202095 tis. €202195 tis. €2022112 tis. €20231,55 mil. €20240 €202560 €2026

Výkaz ziskov a strát

Položka2023202420252026
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru112 tis. €72 tis. €0 €0 €
Pridaná hodnota100 tis. €23 tis. €−9 320 €−740 €
Výnosy z hospodárskej činnosti112 tis. €1,55 mil. €0 €60 €
Výsledok hospodárenia po zdanení17 tis. €960 tis. €−9 604 €−37 tis. €
Daň z príjmov4 239 €255 tis. €170 €0 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok10 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie−37 tis. €
  • Záväzky47 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2023202420252026
Majetok celkom369 tis. €1,16 mil. €48 tis. €10 tis. €
Neobežný majetok313 tis. €36 tis. €36 tis. €0 €
Dlhodobý hmotný majetok313 tis. €36 tis. €36 tis. €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok56 tis. €1,12 mil. €12 tis. €10 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky19 tis. €0 €1 944 €10 tis. €
Finančné účty37 tis. €1,12 mil. €9 867 €0 €

Pasíva

Položka2023202420252026
Spolu vlastné imanie a záväzky369 tis. €1,16 mil. €48 tis. €10 tis. €
Vlastné imanie250 tis. €903 tis. €47 tis. €−37 tis. €
Základné imanie272 tis. €272 tis. €272 tis. €0 €
HV minulých rokov−66 tis. €−356 tis. €−243 tis. €0 €
HV za účtovné obdobie po zdanení17 tis. €960 tis. €−9 604 €−37 tis. €
Záväzky119 tis. €256 tis. €685 €47 tis. €
Dlhodobé záväzky110 tis. €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky9 202 €256 tis. €685 €47 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

962 €962 €960 €960 €0 €0 €0 €0 €935 €4 239 €255 tis. €170 €0 €2014201520162017201820192020202120222023202420252026
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiNeuvedené
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

10 registrovaných činností

  • prenájom nehnuteľností bez poskytovania iných než základných služieb spojených s nájmomPlatné sobota 17. mája 2008 – štvrtok 30. júla 2026
  • kovoobrábaniePlatné štvrtok 4. marca 2004 – štvrtok 30. júla 2026
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnostiPlatné štvrtok 4. marca 2004 – štvrtok 30. júla 2026
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnostiPlatné štvrtok 4. marca 2004 – štvrtok 30. júla 2026
  • nástrojárstvoPlatné štvrtok 4. marca 2004 – štvrtok 30. júla 2026
  • poradenská činnosť v oblasti kovoobrábania, nástrojárstva, obchodu a skladovaniaPlatné štvrtok 4. marca 2004 – štvrtok 30. júla 2026
  • prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné štvrtok 4. marca 2004 – štvrtok 30. júla 2026
  • reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnostiPlatné štvrtok 4. marca 2004 – štvrtok 30. júla 2026
  • skladovanie v rozsahu voľnej živnostiPlatné štvrtok 4. marca 2004 – štvrtok 30. júla 2026
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiPlatné štvrtok 4. marca 2004 – štvrtok 30. júla 2026

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

0 aktívnych z 7
  • Mgr. Ján KutanZaniknuté
    Likvidátorpiatok 20. júna 2025 – štvrtok 30. júla 2026

    Adresa Andrusovova 909/1, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika

  • Konateľstreda 16. novembra 2005 – pondelok 12. júna 2017

    Adresa Móra Ferenc u., 1, 9200, Mosonmagyaróvár, Maďarská republika

  • Konateľpondelok 8. novembra 2004 – utorok 13. septembra 2022

    Adresa Via Castelli 4 Martiri 2, 36075 Montecchio Maggiore, Talianska republika

  • Konateľpondelok 8. novembra 2004 – štvrtok 30. júla 2026

    Adresa Via Castelli 4 Martiri 2, 36075 Montecchio Maggiore, Talianska republika

  • Konateľštvrtok 4. marca 2004 – piatok 22. mája 2015

    Adresa Via Valgrossa, 4/5, 360 50, Sovizzo (VI), Taliansko

  • Konateľštvrtok 4. marca 2004 – utorok 13. septembra 2022

    Adresa Via Don Callisto Dalle Rive 8/A, 36070 Castelgomberto (VI), Talianska republika

  • Konateľštvrtok 4. marca 2004 – štvrtok 30. júla 2026

    Adresa Via Don Callisto Dalle Rive 8/A, 36070 Castelgomberto (VI), Talianska republika

Prepojené osoby

0 aktívnych z 10
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 14. septembra 2022 – štvrtok 30. júla 2026

    Adresa Via Pagliarina, 36075 Montecchio Maggiore, Talianska republika

    Podiel50 %Vklad136 096 EUR
  • ICAROTEC S.R.L.Zaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 11. augusta 2018 – štvrtok 30. júla 2026

    Adresa Via Castelli 4 Martiri N6, 36075 Montecchio Maggiore, Talianska republika

    Podiel50 %Vklad136 096 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 11. augusta 2018 – utorok 13. septembra 2022

    Adresa Via Pagliarina, 36075 Montecchio Maggiore, Talianska republika

    Podiel50 %Vklad136 096 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 30. decembra 2009 – piatok 10. augusta 2018

    Adresa Via Pagliarina, 36075 Montecchio Maggiore, Talianska republika

    Podiel100 %Vklad272 191 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 26. apríla 2007 – utorok 29. decembra 2009

    Adresa Via Pagliarina, 36075 Montecchio Maggiore, Talianska republika

    Podiel99,27 %Vklad8 140 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 13. novembra 2004 – utorok 29. decembra 2009

    Adresa Via Monte Verena N 2, 36075 Montecchio Maggiore, Talianska republika

    Podiel0,73 %Vklad60 000 SKK
  • FINEST S.p.A.Zaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 13. novembra 2004 – streda 25. apríla 2007

    Adresa Via dei Molini 4, 33170 Pordenone, Talianska republika

    Podiel22,44 %Vklad1 840 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 13. novembra 2004 – streda 25. apríla 2007

    Adresa Via Pagliarina, 36075 Montecchio Maggiore, Talianska republika

    Podiel76,83 %Vklad6 300 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 4. marca 2004 – piatok 12. novembra 2004

    Adresa Via Monte Verena N 2, 36075 Montecchio Maggiore, Talianska republika

    Podiel30 %Vklad60 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 4. marca 2004 – piatok 12. novembra 2004

    Adresa Via Pagliarina, 36075 Montecchio Maggiore, Talianska republika

    Podiel70 %Vklad140 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trnava
Číslo zápisu
Sro/14682/T
Právny stav
Iný dôvod zrušenia spoločnosti
Hlavná činnosť
Výroba zariadení na kvapalný pohon
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Daňová registrácia
ZrušenáDátum detekcie: piatok 14. augusta 2026

Právne skutočnosti

5 zápisov z obchodného registra

  • piatok 31. júla 2026Likvidácia: Vstup do likvidácie - dátum: 20.6.2025 Skončenie likvidácie - dátum: 10.7.2026
  • piatok 31. júla 2026Právny dôvod výmazu zapísanej osoby z obchodného registra: Zapísaná osoba vymazaná z obchodného registra od: 31.7.2026 Právny dôvod výmazu: dobrovoľný výmaz
  • piatok 31. júla 2026Zrušenie spoločnosti: Spoločnosť zrušená od: 29.5.2025 Právny dôvod zrušenia: Rozhodnutím spoločníkov o zrušení obchodnej spoločnosti a o ustanovení likvidátora podľa § 68 ods.3 písm. b) Obchodného zákonníka.
  • piatok 20. júna 2025Likvidácia: Vstup do likvidácie - dátum: 20.6.2025
  • štvrtok 4. marca 2004Spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 22.12.2003 podľa slovenského práva.
P.M.S. Slovakia s.r.o. v likvidácii

Sídlo spoločnosti

P.M.S. Slovakia s.r.o. v likvidácii

Ulica Vicenzy 24, 93101 Šamorín

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.