Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36261564・Požiarnická 8, 93101 Šamorín・Založené 2004
Obrat 2025
432 tis. €
+152 %Zisk 2025
2 886 €
+120 %Aktíva
491 tis. €
−2,7 %Vlastný kapitál
388 tis. €
+0,8 %Zadlženosť
21,1 %
−2,7 ppHrubá marža
28,8 %
−24 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,7 %
+9,2 ppZisk / výnosy
ROA
0,6 %
+3,5 ppRentabilita aktív
ROE
0,7 %
+4,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,92
−9,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 806 €
+135 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
40,0 %
+47 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
80 tis. €
−3,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-6,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 183 tis. € | 115 tis. € | 126 tis. € | 421 tis. € |
| Pridaná hodnota | 79 tis. € | 45 tis. € | 67 tis. € | 121 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 207 tis. € | 161 tis. € | 171 tis. € | 432 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 906 € | −14 tis. € | −15 tis. € | 2 886 € |
| Daň z príjmov | 1 309 € | 0 € | 960 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 309 € | — | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 593 tis. € | 535 tis. € | 505 tis. € | 491 tis. € |
| Neobežný majetok | 425 tis. € | 394 tis. € | 386 tis. € | 370 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 425 tis. € | 394 tis. € | 386 tis. € | 370 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 166 tis. € | 141 tis. € | 119 tis. € | 121 tis. € |
| Zásoby | 16 tis. € | 19 tis. € | 18 tis. € | 8 569 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 143 tis. € | 111 tis. € | 85 tis. € | 88 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | — | — | — |
| Finančné účty | 8 134 € | 12 tis. € | 16 tis. € | 25 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 194 € | — | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 593 tis. € | 535 tis. € | 505 tis. € | 491 tis. € |
| Vlastné imanie | 413 tis. € | 399 tis. € | 385 tis. € | 388 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 7 997 € | — | — | — |
| HV minulých rokov | 397 tis. € | 398 tis. € | 385 tis. € | 370 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 906 € | −14 tis. € | −15 tis. € | 2 886 € |
| Záväzky | 180 tis. € | 136 tis. € | 121 tis. € | 104 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 11 tis. € | 714 € | 31 tis. € | 19 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 73 tis. € | 38 tis. € | 37 tis. € | 42 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 94 tis. € | — | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 653 € | 3 232 € | 2 411 € | 1 113 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Krátka 787/14, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Adresa Krátka 14, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Adresa Pavlovova 4, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Krátka 787/14, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Adresa Krátka 14, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Adresa Požiarnická 8, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Adresa Požiarnická 6, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Adresa Pavlovova 4, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Krátka 14, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Adresa Požiarnická 8, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Adresa Požiarnická 6, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Adresa Pavlovova 4, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.