Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36263435・Sedmokráskova 1845/6, 821 01 Bratislava・Založené 2004
Obrat 2020
0 €
−100 %Zisk 2020
−1 432 €
+70 %Aktíva
5 872 €
−96 %Vlastný kapitál
5 872 €
+132 %Zadlženosť
0,0 %
−98 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-24,4 %
−21 ppRentabilita aktív
ROE
-24,4 %
+165 ppRentabilita vlastného imania
Zisk pred zdanením
−1 432 €
+69 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
+3,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 872 €
+132 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
16,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−5 872 €
+96 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 139 tis. € | 247 tis. € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 76 tis. € | 199 tis. € | −3 355 € | −1 281 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 139 tis. € | 248 tis. € | 7 619 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 52 tis. € | 151 tis. € | −4 776 € | −1 432 € |
| Daň z príjmov | 14 tis. € | 40 tis. € | 149 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 14 tis. € | 40 tis. € | 149 € | 0 € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 61 tis. € | 188 tis. € | 154 tis. € | 5 872 € |
| Neobežný majetok | 14 tis. € | 8 057 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 14 tis. € | 8 057 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 45 tis. € | 179 tis. € | 154 tis. € | 5 872 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 866 € | 2 236 € | 14 tis. € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 44 tis. € | 176 tis. € | 140 tis. € | 5 872 € |
| Časové rozlíšenie | 887 € | 996 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 61 tis. € | 188 tis. € | 154 tis. € | 5 872 € |
| Vlastné imanie | 59 tis. € | 158 tis. € | 2 528 € | 5 872 € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 52 tis. € | 151 tis. € | −4 776 € | −1 432 € |
| Záväzky | 1 405 € | 30 tis. € | 151 tis. € | 0 € |
| Dlhodobé záväzky | 126 € | 126 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 023 € | 29 tis. € | 151 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 256 € | 256 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Sedmokrásková 16100/1, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Sedmokrásková 1, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Rezedová 4, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Fedákova 26, 84102 Bratislava 4, Slovenská republika
Adresa Sedmokrásková 1, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Sedmokrásková 1, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Fedákova 26, 84102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Rezedová 4, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Rezedová 4, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Muškátová 6, 82101 Bratislava 2, Slovenská republika
Adresa Fedákova 26, 84102 Bratislava 4, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
A & V s.r.o. v likvidácii
Sedmokráskova 1845/6, 821 01 Bratislava
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.