Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36263541・P. O. Hviezdoslava 1151/26, 93201 Veľký Meder・Založené 2004
Obrat 2025
72 tis. €
+78 %Zisk 2025
99 tis. €
−29 %Aktíva
6,76 mil. €
+0,5 %Vlastný kapitál
6,75 mil. €
+0,6 %Zadlženosť
0,1 %
−0,1 ppHrubá marža
41,2 %
−0,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
137,4 %
−208 ppZisk / výnosy
ROA
1,5 %
−0,6 ppRentabilita aktív
ROE
1,5 %
−0,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1 115,00
+151 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
122 tis. €
−29 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
19,2 %
−0,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2,8 mil. €
−6,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-13,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 168 tis. € | 136 tis. € | 40 tis. € | 49 tis. € |
| Pridaná hodnota | 158 tis. € | 1 454 € | 17 tis. € | 20 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 168 tis. € | 138 tis. € | 40 tis. € | 72 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 387 tis. € | 3,69 mil. € | 139 tis. € | 99 tis. € |
| Daň z príjmov | 29 tis. € | 853 tis. € | 34 tis. € | 23 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 29 tis. € | 853 tis. € | 34 tis. € | 23 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 3,67 mil. € | 7,47 mil. € | 6,72 mil. € | 6,76 mil. € |
| Neobežný majetok | 3,01 mil. € | 4,7 mil. € | 3,7 mil. € | 3,96 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 37 tis. € | 22 tis. € | 10 tis. € | 50 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 2,97 mil. € | 4,68 mil. € | 3,69 mil. € | 3,91 mil. € |
| Obežný majetok | 664 tis. € | 2,76 mil. € | 3,01 mil. € | 2,8 mil. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 50 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 23 tis. € | 66 tis. € | 131 tis. € | 112 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 545 tis. € | 1,5 mil. € | 2,62 mil. € | 2,67 mil. € |
| Finančné účty | 97 tis. € | 1,19 mil. € | 264 tis. € | 14 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 716 € | 15 tis. € | 7 718 € | 1 437 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 3,67 mil. € | 7,47 mil. € | 6,72 mil. € | 6,76 mil. € |
| Vlastné imanie | 3,66 mil. € | 6,61 mil. € | 6,71 mil. € | 6,75 mil. € |
| Základné imanie | 8 299 € | 8 299 € | 8 299 € | 8 299 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 830 € | 830 € | 830 € | 830 € |
| HV minulých rokov | 3,27 mil. € | 2,91 mil. € | 6,57 mil. € | 6,65 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 387 tis. € | 3,69 mil. € | 139 tis. € | 99 tis. € |
| Záväzky | 6 674 € | 864 tis. € | 7 606 € | 3 331 € |
| Dlhodobé záväzky | 311 € | 370 € | 370 € | 370 € |
| Krátkodobé záväzky | 6 113 € | 863 tis. € | 6 786 € | 2 511 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 250 € | 450 € | 450 € | 450 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa P.O.Hviezdoslava 1151/26, 93201 Veľký Meder, Slovenská republika
Adresa Ydbyvej 160, 7760 Hurup, Dánske kráľovstvo
Adresa Tichá 2086/132, 93205 Veľký Meder, Slovenská republika
Adresa P.O.Hviezdoslava 1151/26, 93201 Veľký Meder, Slovenská republika
Adresa P.O.Hviezdoslava 1151/26, 93201 Veľký Meder, Slovenská republika
Adresa Ydbyvej 160, 7760 Hurup, Dánske kráľovstvo
Zapísané v OR SR
M - investments, s.r.o.
P. O. Hviezdoslava 1151/26, 93201 Veľký Meder
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.