Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36266477・Hlboká 6441/26, 91701 Trnava・Založené 2004
Obrat 2025
7,2 mil. €
+9,2 %Zisk 2025
33 tis. €
−71 %Aktíva
1,15 mil. €
−13 %Vlastný kapitál
43 tis. €
−66 %Zadlženosť
96,3 %
+5,9 ppHrubá marža
94,3 %
+1,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,5 %
−1,3 ppZisk / výnosy
ROA
2,9 %
−6,0 ppRentabilita aktív
ROE
77,5 %
−15 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,18
−21 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
50 tis. €
−67 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
33,2 %
+9,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
131 tis. €
−63 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5,89 mil. € | 5,92 mil. € | 6,56 mil. € | 7,19 mil. € |
| Pridaná hodnota | 5,58 mil. € | 5,52 mil. € | 6,13 mil. € | 6,79 mil. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5,9 mil. € | 5,92 mil. € | 6,59 mil. € | 7,2 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 138 tis. € | 81 tis. € | 117 tis. € | 33 tis. € |
| Daň z príjmov | 41 tis. € | 24 tis. € | 36 tis. € | 17 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 40 tis. € | 24 tis. € | 36 tis. € | 17 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 834 tis. € | 1,05 mil. € | 1,32 mil. € | 1,15 mil. € |
| Neobežný majetok | 145 tis. € | 141 tis. € | 212 tis. € | 252 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 145 tis. € | 141 tis. € | 212 tis. € | 252 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 675 tis. € | 880 tis. € | 1,08 mil. € | 865 tis. € |
| Zásoby | 5 641 € | 6 864 € | 1 678 € | 1 683 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 644 tis. € | 865 tis. € | 1,07 mil. € | 849 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 25 tis. € | 8 039 € | 12 tis. € | 15 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 14 tis. € | 26 tis. € | 27 tis. € | 34 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 834 tis. € | 1,05 mil. € | 1,32 mil. € | 1,15 mil. € |
| Vlastné imanie | 238 tis. € | 231 tis. € | 127 tis. € | 43 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 90 tis. € | 140 tis. € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 138 tis. € | 81 tis. € | 117 tis. € | 33 tis. € |
| Záväzky | 596 tis. € | 815 tis. € | 1,19 mil. € | 1,11 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 3 762 € | 55 tis. € | 165 tis. € | 219 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 589 tis. € | 620 tis. € | 723 tis. € | 734 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 139 tis. € | 304 tis. € | 154 tis. € |
| Rezervy | 3 207 € | 1 975 € | 1 500 € | 1 829 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Na Konopnici 609/8, 91901 Suchá nad Parnou, Slovenská republika
Adresa Suchá nad Parnou 609, 91901 Suchá nad Parnou, Slovenská republika
Adresa Trnavská 582/8, 91904 Smolenice, Slovenská republika
Adresa Hlboká 6441/26, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Hlboká 6441/26, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Hlboká 6441/26, 91701 Trnava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.