Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36266574・Starohájska 2, 91701 Trnava・Založené 2004
Obrat 2020
129 tis. €
+5,6 %Zisk 2020
1 916 €
−92 %Aktíva
154 tis. €
+2,7 %Vlastný kapitál
41 tis. €
+28 %Zadlženosť
73,5 %
−5,3 ppHrubá marža
79,3 %
−4,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,5 %
−18 ppZisk / výnosy
ROA
1,2 %
−15 ppRentabilita aktív
ROE
4,7 %
−70 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,19
+163 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 319 €
−83 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
64,0 %
+39 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
19 tis. €
+489 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
0,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 109 tis. € | 121 tis. € | 122 tis. € | 107 tis. € |
| Pridaná hodnota | 91 tis. € | 102 tis. € | 102 tis. € | 85 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 109 tis. € | 126 tis. € | 122 tis. € | 129 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 23 tis. € | 39 tis. € | 24 tis. € | 1 916 € |
| Daň z príjmov | 6 848 € | 11 tis. € | 7 797 € | 3 403 € |
| Daň z príjmov splatná | 6 848 € | 11 tis. € | 7 797 € | 3 403 € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 39 tis. € | 61 tis. € | 150 tis. € | 154 tis. € |
| Neobežný majetok | 14 tis. € | 11 tis. € | 126 tis. € | 92 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 14 tis. € | 11 tis. € | 126 tis. € | 92 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 25 tis. € | 51 tis. € | 24 tis. € | 35 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 17 tis. € | 22 tis. € | 23 tis. € | 21 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 7 828 € | 29 tis. € | 1 464 € | 14 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 225 € | 0 € | 27 tis. € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 39 tis. € | 61 tis. € | 150 tis. € | 154 tis. € |
| Vlastné imanie | 31 tis. € | 47 tis. € | 32 tis. € | 41 tis. € |
| Základné imanie | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 138 € | 1 138 € | 1 139 € | 1 139 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | 31 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 23 tis. € | 39 tis. € | 24 tis. € | 1 916 € |
| Záväzky | 7 820 € | 14 tis. € | 118 tis. € | 113 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 698 € | 760 € | 85 tis. € | 97 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 6 114 € | 12 tis. € | 29 tis. € | 16 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 3 640 € | 0 € |
| Rezervy | 1 008 € | 716 € | 130 € | 310 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Lomená 6939/6, 91934 Biely Kostol, Slovenská republika
Adresa Na hlinách 7485/52, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Lomená 6939/6, 91934 Biely Kostol, Slovenská republika
Adresa Lomená 6939/6, 91934 Biely Kostol, Slovenská republika
Adresa Lomená 6939/6, 91934 Biely Kostol, Slovenská republika
Adresa Lomená 6939/6, 91934 Biely Kostol, Slovenská republika
Adresa Na hlinách 7485/52, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Lomená 6939/6, 91934 Biely Kostol, Slovenská republika
Adresa Lomená 6939/6, 91934 Biely Kostol, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.