Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36267635・Gogoľova 18, 85202 Bratislava・Založené 2005
Obrat 2025
1 724 €
−85 %Zisk 2025
−2 959 €
−196 %Aktíva
6 274 €
+97 %Vlastný kapitál
−103 tis. €
−3,0 %Zadlženosť
1 735,5 %
−1 490 ppHrubá marža
-150,9 %
−146 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-171,6 %
−163 ppZisk / výnosy
ROA
-47,2 %
−16 ppRentabilita aktív
ROE
2,9 %
+1,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,01
−17 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 619 €
−297 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-13,0 %
+39 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−108 tis. €
−6,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-6,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4 950 € | 13 tis. € | 12 tis. € | 1 724 € |
| Pridaná hodnota | −916 € | 836 € | −573 € | −2 601 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4 950 € | 13 tis. € | 12 tis. € | 1 724 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 004 € | 711 € | −1 000 € | −2 959 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 24 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1 921 € | 3 051 € | 3 188 € | 6 274 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 1 800 € | 5 050 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 1 800 € | 5 050 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 921 € | 3 051 € | 1 388 € | 1 224 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 82 € | 96 € | 488 € | 447 € |
| Finančné účty | 1 839 € | 2 955 € | 900 € | 777 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1 921 € | 3 051 € | 3 188 € | 6 274 € |
| Vlastné imanie | −99 tis. € | −99 tis. € | −100 tis. € | −103 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −105 tis. € | −106 tis. € | −105 tis. € | −106 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 004 € | 711 € | −1 000 € | −2 959 € |
| Záväzky | 101 tis. € | 102 tis. € | 103 tis. € | 109 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 101 tis. € | 102 tis. € | 103 tis. € | 109 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
28 registrovaných činností
Adresa Gercenova 1160/33, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nám. M.R. Štefánika 607/86, 90701 Myjava, Slovenská republika
Adresa Pažického 405/1, 90701 Myjava, Slovenská republika
Adresa Nová 111, 92527 Veľký Grob, Slovenská republika
Adresa Hrašné 253, 91614 Hrašné, Slovenská republika
Adresa Gercenova 1160/33, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Gercenova 1160/33, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nám. M.R. Štefánika 607/86, 90701 Myjava, Slovenská republika
Adresa Pažického 405/1, 90701 Myjava, Slovenská republika
Adresa Nám. M.R. Štefánika 607/86, 90701 Myjava, Slovenská republika
Adresa Pažického 405/1, 90701 Myjava, Slovenská republika
Adresa Nová 111, 92527 Veľký Grob, Slovenská republika
Adresa Hrašné 253, 91614 Hrašné, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.