Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

PM SANAC s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36268194Agátová 24, 92701 ŠaľaZaložené 2005

Obrat 2025

36 tis. €

−46 %
IČO
36268194
DIČ
2021941625
IČ DPH
SK2021941625, podľa §4, registrácia od pondelok 6. novembra 2017
Sídlo
PM SANAC s.r.o.Agátová 24 92701 Šaľa
Dátum vzniku
utorok 1. februára 2005
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trnava, Sro/16607/T

Zisk 2025

1 937 €

+266 %

Aktíva

33 tis. €

−16 %

Vlastný kapitál

−5 965 €

+25 %

Zadlženosť

118,0 %

−2,0 pp

Hrubá marža

51,2 %

+35 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+266 %
−4 444 €1 110 €1 539 €−4 098 €−17 tis. €−1 249 €−1 813 €176 €774 €−5 113 €529 €1 937 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−46 %
33 tis. €41 tis. €54 tis. €61 tis. €42 tis. €60 tis. €56 tis. €101 tis. €97 tis. €61 tis. €67 tis. €36 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

5,4 %

+4,6 pp

Zisk / výnosy

ROA

5,8 %

+4,5 pp

Rentabilita aktív

ROE

-32,5 %

−26 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

10,29

+200 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

2 277 €

+53 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

14,9 %

−50 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

30 tis. €

+7,0 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

0,7 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

33 tis. €201441 tis. €201554 tis. €201661 tis. €201743 tis. €201860 tis. €201960 tis. €2020102 tis. €202198 tis. €202261 tis. €202367 tis. €202436 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru97 tis. €61 tis. €67 tis. €36 tis. €
Pridaná hodnota23 tis. €19 tis. €11 tis. €18 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti98 tis. €61 tis. €67 tis. €36 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení774 €−5 113 €529 €1 937 €
Daň z príjmov32 €0 €960 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok33 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie−5 965 €
  • Záväzky39 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom43 tis. €33 tis. €40 tis. €33 tis. €
Neobežný majetok6 080 €1 561 €2 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok6 080 €1 561 €2 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok37 tis. €31 tis. €40 tis. €33 tis. €
Zásoby4 760 €5 200 €6 500 €5 500 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky25 tis. €9 501 €12 tis. €13 tis. €
Finančné účty7 204 €16 tis. €21 tis. €15 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky43 tis. €33 tis. €40 tis. €33 tis. €
Vlastné imanie−3 317 €−8 429 €−7 901 €−5 965 €
Základné imanie6 640 €6 640 €6 640 €6 640 €
HV minulých rokov−50 tis. €−49 tis. €−55 tis. €−54 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení774 €−5 113 €529 €1 937 €
Záväzky46 tis. €41 tis. €48 tis. €39 tis. €
Dlhodobé záväzky889 €919 €944 €969 €
Krátkodobé záväzky4 355 €3 198 €12 tis. €3 231 €
Bankové úvery dlhodobé5 932 €2 062 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

480 €480 €480 €960 €0 €0 €0 €0 €32 €0 €960 €340 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie97,06 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

10 registrovaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od piatok 17. marca 2017
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrickýchPlatné od piatok 17. marca 2017
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od piatok 17. marca 2017
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od piatok 17. marca 2017
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovuPlatné od piatok 17. marca 2017
  • komisionálny predaj mobilných telefónov, nábytku, textilu a spotrebnej elektronikyPlatné od utorok 1. februára 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíPlatné od utorok 1. februára 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíPlatné od utorok 1. februára 2005
  • montáž, údržba a oprava telekomunikačných zariadeníPlatné od utorok 1. februára 2005
  • sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živnostíPlatné od utorok 1. februára 2005

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod utorok 1. februára 2005

    Adresa Nešporova 1073/40, 92701 Šaľa, Slovenská republika

  • Konateľutorok 1. februára 2005 – štvrtok 16. marca 2017

    Adresa SNP 8/956, 92701 Šaľa, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 5
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 17. marca 2017

    Adresa Nešporova 1073/40, 92701 Šaľa, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 640 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 10. apríla 2010 – štvrtok 16. marca 2017

    Adresa SNP 8/956, 92701 Šaľa, Slovenská republika

    Podiel51 %Vklad3 385,78 EUR
  • Michal PečnerZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 10. apríla 2010 – štvrtok 16. marca 2017

    Adresa Nešporova 1073/40, 92701 Šaľa, Slovenská republika

    Podiel49 %Vklad3 253 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 1. februára 2005 – piatok 9. apríla 2010

    Adresa SNP 8/956, 92701 Šaľa, Slovenská republika

    Podiel51 %Vklad102 000 SKK
  • Michal PečnerZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 1. februára 2005 – piatok 9. apríla 2010

    Adresa Nešporova 1073/40, 92701 Šaľa, Slovenská republika

    Podiel49 %Vklad98 000 SKK

Spoločnosti, v ktorých je firma spoločníkom

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trnava
Číslo zápisu
Sro/16607/T
Hlavná činnosť
Sprostredkovateľské služby v nešpecializovanom maloobchode
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
PM SANAC s.r.o.

Sídlo spoločnosti

PM SANAC s.r.o.

Agátová 24, 92701 Šaľa

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.