Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36268941・Cintorínsky rad 688, 93010 Dolný Štál・Založené 2005
Obrat 2024
439 tis. €
−59 %Zisk 2024
33 tis. €
−20 %Aktíva
842 tis. €
−32 %Vlastný kapitál
816 tis. €
−29 %Zadlženosť
3,0 %
−4,0 ppHrubá marža
24,4 %
+15 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,4 %
+3,7 ppZisk / výnosy
ROA
3,9 %
+0,6 ppRentabilita aktív
ROE
4,0 %
+0,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
21,36
+288 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
42 tis. €
−19 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,0 %
+1,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
499 tis. €
+30 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-14,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 945 tis. € | 1,05 mil. € | 1,07 mil. € | 439 tis. € |
| Pridaná hodnota | 65 tis. € | 84 tis. € | 101 tis. € | 107 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 972 tis. € | 1,05 mil. € | 1,08 mil. € | 439 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 15 tis. € | 30 tis. € | 41 tis. € | 33 tis. € |
| Daň z príjmov | 3 871 € | 7 845 € | 11 tis. € | 9 224 € |
| Daň z príjmov splatná | 3 871 € | 7 845 € | 11 tis. € | 9 224 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 878 tis. € | 925 tis. € | 1,23 mil. € | 842 tis. € |
| Neobežný majetok | 445 tis. € | 422 tis. € | 759 tis. € | 318 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 445 tis. € | 422 tis. € | 759 tis. € | 318 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 432 tis. € | 502 tis. € | 470 tis. € | 523 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 109 tis. € | 165 tis. € | 165 tis. € | 195 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 274 tis. € | 323 tis. € | 282 tis. € | 254 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 49 tis. € | 15 tis. € | 23 tis. € | 74 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 726 € | 1 050 € | 2 007 € | 556 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 878 tis. € | 925 tis. € | 1,23 mil. € | 842 tis. € |
| Vlastné imanie | 858 tis. € | 873 tis. € | 1,14 mil. € | 816 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 6 440 € | 6 440 € | 6 440 € | 6 440 € |
| HV minulých rokov | 180 tis. € | 180 tis. € | 361 tis. € | 41 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 15 tis. € | 30 tis. € | 41 tis. € | 33 tis. € |
| Záväzky | 20 tis. € | 52 tis. € | 86 tis. € | 25 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 473 € | 511 € | 561 € | 639 € |
| Krátkodobé záväzky | 19 tis. € | 52 tis. € | 85 tis. € | 24 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Školská 1/677, 93028 Okoč, Slovenská republika
Adresa Školská 1/677, 93028 Okoč, Slovenská republika
Adresa Školská 1/677, 93028 Okoč, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.