Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36269654・Robotnícka 2993/7, 94901 Nitra・Založené 2005
Obrat 2025
603 tis. €
+19 %Zisk 2025
289 tis. €
−0,5 %Aktíva
1,08 mil. €
+41 %Vlastný kapitál
959 tis. €
+43 %Zadlženosť
11,4 %
−1,2 ppHrubá marža
80,6 %
−11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
47,9 %
−9,6 ppZisk / výnosy
ROA
26,7 %
−11 ppRentabilita aktív
ROE
30,1 %
−13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,51
−58 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
370 tis. €
−0,1 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,0 %
+0,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
448 tis. €
−32 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
13,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 220 tis. € | 446 tis. € | 502 tis. € | 601 tis. € |
| Pridaná hodnota | 200 tis. € | 418 tis. € | 458 tis. € | 485 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 221 tis. € | 447 tis. € | 505 tis. € | 603 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 117 tis. € | 256 tis. € | 290 tis. € | 289 tis. € |
| Daň z príjmov | 32 tis. € | 70 tis. € | 80 tis. € | 81 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 245 tis. € | 518 tis. € | 767 tis. € | 1,08 mil. € |
| Neobežný majetok | 108 tis. € | 80 tis. € | 52 tis. € | 534 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 108 tis. € | 80 tis. € | 52 tis. € | 534 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 30 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 136 tis. € | 438 tis. € | 715 tis. € | 548 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 64 tis. € | 72 tis. € | 97 tis. € | 156 tis. € |
| Finančné účty | 72 tis. € | 366 tis. € | 617 tis. € | 391 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 245 tis. € | 518 tis. € | 767 tis. € | 1,08 mil. € |
| Vlastné imanie | 125 tis. € | 380 tis. € | 670 tis. € | 959 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 117 tis. € | 373 tis. € | 663 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 117 tis. € | 256 tis. € | 290 tis. € | 289 tis. € |
| Záväzky | 120 tis. € | 138 tis. € | 96 tis. € | 123 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 79 tis. € | 60 tis. € | 40 tis. € | 19 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 41 tis. € | 76 tis. € | 55 tis. € | 100 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 249 € | 2 708 € | 1 550 € | 4 753 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Robotnícka 2993/7, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Kesovský rad 1078/50, 95115 Mojmírovce, Slovenská republika
Adresa Ružová dolina 7/15789, 82109 Bratislava - Ružinov, Slovenská republika
Adresa Nezábudková 3092/12, 92401 Galanta, Slovenská republika
Adresa Priečna 30/1570, 92401 Galanta, Slovenská republika
Adresa Priečna 30/1570, 92401 Galanta, Slovenská republika
Adresa Nezábudková 3092/12, 92401 Galanta, Slovenská republika
Adresa Robotnícka 2993/7, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Kesovský rad 1078/50, 95115 Mojmírovce, Slovenská republika
Adresa Nezábudková 3092/12, 92401 Galanta, Slovenská republika
Adresa Nezábudková 3092/12, 92401 Galanta, Slovenská republika
Adresa Nezábudková 3092/12, 92401 Galanta, Slovenská republika
Adresa Nezábudková 3092/12, 92401 Galanta, Slovenská republika
Adresa Priečna 30/1570, 92401 Galanta, Slovenská republika
Adresa Priečna 30/1570, 92401 Galanta, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.