Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Siebi s. r. o.

Finančný profil firmy・IČO 36270211・Štefánikova 15/1168, 92101 Piešťany・Založené 2005

Aktívna

Obrat 2025

3 500 €

−13 %
IČO
36270211
DIČ
2021993446
IČ DPH
—
Sídlo
Siebi s. r. o.Štefánikova 15/1168 92101 Piešťany
Dátum vzniku
piatok 1. apríla 2005
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trnava, Sro/62527/T

Zisk 2025

3 073 €

+96 %Výsledok hospodárenia po zdanení

Aktívabez DPH

22 tis. €

+16 %Majetok celkom, uvedený bez DPH

Vlastný kapitál

22 tis. €

+16 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojov

Zadlženosť

1,5 %

−0,3 ppZáväzky / aktíva celkom

Nedostupné – mikro účtovné jednotky túto položku vo výkaze nerozlišujú.

Hrubá marža

100,0 %

+50 ppHrubý zisk / tržby
Pripravujeme

Andromia skóre

—

Zisk

+96 %
1 149 €2 252 €1 811 €−2 €−182 €−46 €−22 €−47 €−125 €1 567 €3 073 €2014201520172018201920202021202220232024202520141 149 €20152 252 €20171 811 €2018−2 €2019−182 €2020−46 €2021−22 €2022−47 €2023−125 €20241 567 €20253 073 €

Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.

Tržby

−13 %
3 296 €3 098 €2 413 €412 €101 €102 €83 €53 €0 €4 000 €3 500 €2014201520172018201920202021202220232024202520143 296 €20153 098 €20172 413 €2018412 €2019101 €2020102 €202183 €202253 €20230 €20244 000 €20253 500 €

Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

480 €480 €480 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €340 €340 €20142015201720182019202020212022202320242025Daň celkom · 2014480 €Daň celkom · 2015480 €Daň celkom · 2017480 €Daň celkom · 20180 €Daň celkom · 20190 €Daň celkom · 20200 €Daň celkom · 20210 €Daň celkom · 20220 €Daň celkom · 20230 €Daň celkom · 2024340 €Daň celkom · 2025340 €

Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

87,8 %

+49 pp

Zisk / výnosy

Zisková marža

87,8 %

+49 pp

Zisk / tržby

ROA

13,7 %

+5,6 pp

Rentabilita aktív

ROE

13,9 %

+5,7 pp

Rentabilita vlastného imania

Rentabilita nákladov

719,7 %

+655 pp

Zisk / (výnosy − zisk)

Podiel pridanej hodnoty na výnosoch

100,0 %

+50 pp

Pridaná hodnota / výnosy

Zisk pred zdanením

3 413 €

+79 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

10,0 %

−7,9 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

3 296 €20143 098 €20152 413 €2017412 €2018101 €2019102 €202083 €202153 €20220 €20234 000 €20243 500 €2025

Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru53 €0 €4 000 €3 500 €
Pridaná hodnota37 €−23 €1 995 €3 500 €
Výnosy z hospodárskej činnosti53 €0 €4 000 €3 500 €
Výsledok hospodárenia po zdanení−47 €−125 €1 567 €3 073 €
Daň z príjmov0 €0 €340 €340 €

Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.

Zdroje a náklady neziskovej organizácie

Položka2022202320242025
Osobné náklady0 €0 €0 €0 €

Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.

Aktívabez DPH

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok22 tis. €

Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.

Pasíva

  • Vlastné imanie22 tis. €
  • Záväzky340 €

Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.

Súvaha

Aktíva (bez DPH)

Položka2022202320242025
Majetok celkom18 tis. €17 tis. €19 tis. €22 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok18 tis. €17 tis. €19 tis. €22 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Finančné účty18 tis. €17 tis. €19 tis. €22 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky18 tis. €17 tis. €19 tis. €22 tis. €
Vlastné imanie18 tis. €17 tis. €19 tis. €22 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
HV minulých rokov11 tis. €11 tis. €11 tis. €12 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−47 €−125 €1 567 €3 073 €
Záväzky2 €2 €343 €340 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky2 €2 €340 €340 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €3 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Pohľadávky voči štátuNie
  • Súdne pohľadávky štátuNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

9 registrovaných činností

  • fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od utorok 10. marca 2026
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od utorok 10. marca 2026
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske prácePlatné od utorok 10. marca 2026
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíPlatné od piatok 1. apríla 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíPlatné od piatok 1. apríla 2005
  • organizovanie odborných seminárov, školení a iných vzdelávacích akcií v rozsahu voľnej živnostiPlatné od piatok 1. apríla 2005
  • podnikateľské poradenstvoPlatné od piatok 1. apríla 2005
  • reklamná a propagačná činnosťPlatné od piatok 1. apríla 2005
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiPlatné od piatok 1. apríla 2005

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod streda 3. decembra 2025

    Adresa Ukrajinská 1672/10, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika

  • Zdenka BursováUkončené
    Konateľpiatok 1. apríla 2005 – streda 10. decembra 2025

    Adresa Dřevnická 4130, 76001 Zlín, Česká republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 3
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 11. decembra 2025

    Adresa Ukrajinská 1672/10, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 639 EUR
  • Zdenka BursováUkončené
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 26. mája 2009 – streda 10. decembra 2025

    Adresa Dřevnická 4130, 76001 Zlín, Česká republika

    Podiel100 %Vklad6 638,78 EUR
  • Zdenka BursováUkončené
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 1. apríla 2005 – pondelok 25. mája 2009

    Adresa Dřevnická 4130, 76001 Zlín, Česká republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK

História firmy

3 zmeny v registri

  • Názvy

    2 záznamy
    • Siebi s. r. o.od utorok 10. marca 2026
    • FANRAD, spol. s r.o.piatok 1. apríla 2005 – pondelok 9. marca 2026
  • Sídlo

    3 záznamy
    • Štefánikova 15/1168, 92101 Piešťany, Slovenská republikaod utorok 10. marca 2026
    • 1. mája 5/1455, 02001 Púchov, Slovenská republikautorok 26. mája 2009 – pondelok 9. marca 2026
    • Bernolákova 386/4, 90851 Holíč, Slovenská republikapiatok 1. apríla 2005 – pondelok 25. mája 2009

Vlastnícka štruktúra

Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trnava
Číslo zápisu
Sro/62527/T
Hlavná činnosť
Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Siebi s. r. o.

Sídlo spoločnosti

Siebi s. r. o.

Štefánikova 15/1168, 92101 Piešťany

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.